Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is eljutott már arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is eljutott már arra a szintre, hogy annyi visszautasítást meg kiröhögést kapott a nőktől, sőt mindkét nemtől, hogy már nem is akar barátnőt, de még barátokat se?

Figyelt kérdés
Én már annyira megutáltam az összes embert, nemtől függetlenül, hogy nem is tudnék magamon kívül mással együtt élni. Az emberek a ronda külsőm miatt csak röhögni tudnak rajtam, mást nem. Nemhogy a barátnőszerzésről kell örökre lemondanom, hanem semmilyen társaságom nem lesz. Az egyetlen jövőmet abban látom, hogy afféle messiásként a ronda embereknek a szócsöve legyek, például ezen a fórumon. Amit megtapasztaltam az emberek viselkedéséből, annak alapján szinte még örülök is annak, hogy én és a magam fajták nem tartozunk úgymond az emberi társadalomba.
2014. ápr. 10. 16:32
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
Kicsit vegyél vissza az önsajnálatbol... Ha nem játszanád a mártirt hanem elfogadnád magad ahogy vagy máris jobbképübb lennél...
2014. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni hogy ennyire ronda vagy. Küldj egy képet.
2014. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már én is közel járok hozzá.
2014. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy ha ennyire visszautasítanak az emberek, akkor nem az összes hülye akivel találkoztál, hanem veled van a baj? És itt most nem a külsődre gondolok, hanem a személyiségedre.


Amellett ez az önsajnálat irtó szánalmas. Ha másoknak is folyton ezzel jössz, nem csodálom hogy nem vagy szimpatikus...


Kételkedem némiképp abban, hogy van olyan ember a világon aki soha senkinek nem tetszik meg, és még barátokat sem talál. És ez csak az előnytelen külső miatt? Biztos hogy nem!!! Ott más hibádzik...

2014. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!