Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálnak azért az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálnak azért az emberek mert csendesebb vagyok? Ez tényleg az én hibám lenne? Legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Engem a családomon kívül még soha nem szeretett senki. Sem az általános iskolában, sem a gimiben nem szeretett senkit. Hogy ha voltak "barátaim" mindig otthagytak engem egy másik barátért. Hát igaz hogy most van egy "barátnőm" a gimiből de őt se érzem úgy hogy szeretne mint egy barátot. Az osztálytársaim is mindig kigúnyoltak a csendességem miatt, pedig csak nem akartam konfliktusba keveredni senkivel. Az osztályaimban mindig én voltam az egyik jó tanuló.

A párkapcsolataimban is ugyanez van. Még csak 3 "párkapcsolatom" volt de mindig szakítottak velem mindenféle ok nélkül, szó nélkül leléptek ki se fejtették mi volt a probléma. Pedig annyira azért nem vagyok visszahúzódó hogy még velük se beszéltem, beszéltem, és még csókolóztam is velük. Viszont a szexig egyikkel se jutottam el de csak azért mert ők fel se hozták ezt a témát.


2014. ápr. 23. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2014. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hallod.. eszedbe ne jusson az hogy öngyilkos leszel az semmire sem megoldás. A mostani barátnőddel milyen rendszerességgel találkozol/tartod a kapcsolatot ?
2014. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is csendesebb férfi vagyok, és pont a csendesebb lányokat keresem.
2014. ápr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kb. olyan háromhavonta találkozunk egymással. Én úgy igazából nem is tartom már barátnőmnek.
2014. ápr. 23. 13:21
 5/17 anonim ***** válasza:
és dolgozol már vagy egyetem :?
2014. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna az öngyilkosságot, szívesen ismerkednék veled (konkrét szándék nélkül), de azt tényleg felejtsd el.
2014. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem járok sem főiskolára, sem egyetemre, és nincs munkám sem. De nem azért mert lusta vagyok.
2014. ápr. 23. 13:24
 8/17 anonim ***** válasza:
7: Mivel foglalkozol mégis? Jársz bármi módon társaságba?
2014. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj privit, szívesen beszélgetek veled :) 29/F
2014. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pont ezért kérdeztem mert ott azért társaságban lennél ..
2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!