Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek ment már tönkre a párkapcsolata a távolság miatt? Miért?

Figyelt kérdés
Párom most fog kimenni külföldre(Németország)tanulni majd dolgozni és nagyon aggódok,hogy tönkre fog menni minden.Jó esetben 2 év múlva kimehetek hozzá,de lehet 3év. Így is távkapcsolatban élünk (100km) de az semmi,általában hetente,kéthetente találkozunk.Nagyon szokott hiányozni még így is és nem tudom,hogy bírnám ki azt,ha mondjuk 2-3 havonta látnám. 2 éve vagyunk együtt. Mindent együtt tervezünk közös család stb. és úgy érzem megszakadna a szívem,ha ilyen keveset tudnánk együtt lenni.Nagyon szeretem.Na meg ott van a féltékenység is...bízom benne nem arról van szó,de azért 3 hónap távollét kitudja mit hoz ki az emberekből gondolok itt a szex hiányára az érintésekre. Mindenképpen megakarom próbálni ezt a távkapcsolat dolgot,de nem vagyok biztos benne,hogy menni fog mivel nem az a tipusú ember vagyok aki sokáig megvan a társa nélkül. Akinek nem sikerült mi volt a gond? Miért fáradtatok bele? A párotok talált kint másik nőt/férfit?
2014. ápr. 23. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2 évig voltunk együtt amikor kiment munka miatt, 4 hónapra. Miutan visszajött minden szepen folytatodott tovabb. Rá egy évére szakitottunk. Mult honapban bevalotta, hogy megcsalt mialatt kinn volt.
2014. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát köztünk csak 45km volt távolság, és így sem működött. 3hétig nem találkoztunk..így hát eléggé rossz volt, ezért szakítottunk. Szerintem, hogyha eddig is bírtátok, akkor ez is menni fog, persze biztos nehéz lesz, de nagyon nincs más lehetőség. Amúgymeg, hogyha tudtok beszéli telefonon, skype-on (stb.) akkor lehet sokkal könyebb lesz.
2014. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!