Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim lealáz mások elött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim lealáz mások elött?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Nem lakunk együtt, de tervezzük a közeljövöben. Èrzem - legalábbis máig éreztem -, hogy szeret. Aztán ma elgondolkodtam a következö dolog után:

Van egy fiú meg egy lány, akikkel ö haveri viszonyban van, én annyira nem. Azt vettem észre, hogy a pasim ma az egyetemen, amikor velem beszélgetett és elfordultam fél pillanatra, intett a csajnak, de direkt úgy, hogy feltünöen azt sugallja, hogy én nem láthatom, hogy int neki. Holott engem nem érdekel, mert ez semmi szerintem. Aztán rákérdeztem, hogy most az az érzésem, mintha a hátam mögött akarná ezt az egyszerü mozdulatot megtenni, de miért? Mert én aztán soha nem voltam féltékeny, hogy ilyenre kelljen vetemednie. Erre odanéz a csajra, összenevetnek, int neki újra, miközben mindketten mosolyognak, utána odafordul hozzám, és megkérdezi :" Na most már jobb?" A pasim végig úgy állt, hogy a csajt takarja, csak én pont átláttam a válla felett. A "Na most már jobb?" kérdést hallotta a csaj is, és a barátnöjével heves kacagásba kezdtek, és én éreztem, hogy én vagyok a röhej tárgya.

Szóval az az érzésem, hogy ö elöad valamit rólam, ami nem igaz, vagy a valóságot esetleg megszínesíti. Esetleg magát feltünteti úgy, hogy ö a király, én meg bomlok érte? Nagyon úgy éreztem, hogy letett engem. Ennyire félreismertem volna?

Nehéz megfogalmazni ezt az egészet, de rossz érzésem van.

Nagyon köszönöm az értelmes válaszokat.



2014. ápr. 23. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod van!?!?!?!
2014. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A párok általában kibeszélik egymás h..yeségeit, a közeli barátokkal, önigazolás, esetleg, ha nem ért valamit az ember a másikkal kapcsolatban. Ne mond, hogy Te soha nem beszélted ki a párod esetleg neked nem tetsző dolgait, mert ilyen ember nincs szerintem.
2014. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

"hogy a pasim ma az egyetemen"


Mármint az oviban, ezt akartad írni, ugye? Semmi gond, néha mindenki elejt 1-2 typo-t...

2014. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

#2


Már miért ne lenne? Sosem beszélem ki a barátomat senkinek, ha van valami nem tetsző dolog vele kapcsolatban, akkor azt VELE beszélem meg. Másoknak mégis mi köze hozzá?

2014. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:

Kommunikálj vele, kezdeményezz beszélgetést erről, ha kettesben vagytok. Érezni fogod, hogy hogyan reagál, csak elkapta valami hülyeség és sosem fordul elő többet, vagy már nem annyira szeret és képes megalázni. Ha ezt többször csinálja, szerintem keresztet vethetsz rá, és inkább hagyd el. De mindenképp legyen beszélgetés!

24F

2014. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ti nők minek vagytok ilyen pasival??! Tutira bunkó mint a cipő talpa s így elviselitek őket!
2014. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kösz az értelmes válaszokat.

A beszélgetés megvolt. Közölte, hogy nem érti mi bajom, és ha megbántott akkor bocsánat. Viszont látszott rajta, hogy beletrafáltam: ez önigazolás volt, vagy valami, de basszus ne olyan önigazolást keressen ami engem tesz le...

Az egyik válaszoló azt írta, hogy lehet már nem szeret annyira, és le tud alázni. Szerintem akkor is ott kellene lennie a tiszteletnek.

2014. ápr. 23. 16:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem…az intés az tulképpen köszönés volt annak a csajnak? Amúgy szerintem tényleg szégyellt volna úgy inteni neki, hogy te figyelsz rá. Amikor meg kérdőre vontad, akkor meg ideges lett kicsit biztos, mert hát gondolom mások is hallották.
2014. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hallotta senki amikor kérdöre vontam.
2014. ápr. 23. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!