Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hátrány egy huszonéves férfiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány egy huszonéves férfinál ha nincs facebook oldala?

Figyelt kérdés

Az összes ismerősöm furcsának tart emiatt mert hogy "mindenkinek van aki számít". Én meg úgy gondolom hogy hülyeség és semmire nem jó kb. Nincs kedvem kiteregetni a magánéletemet, a képeimmel vagy viccesnek gondolt képekkel fárasztani az ismerőseimet, beszámolni mindenkinek hogy hol vagyok. És én sem vagyok mások dolgaira napi szinten kiváncsi.


Ekkora baj ez? Nemrég randiztam egy csajjal és amikor a fb adatlapomat akarta elkérni én meg megadtam neki a számomat mert nincs olyanom, akkor utána nem keresett többet. A barátnője szerint akinek nincs FB oldala, azzal valami nagyon nagy baj lehet.


Pár hete egy munkahelyet is buktam, ismerősöm mondta hogy csekkolták az adatlapokat és mivel engem nem találtak kapásból mentem a levesbe.


Már komolyan az a mérce hogy ki mit hazudozik össze magáról a facebookon? Mert amit ott láttam a barátaim oldalain az csupa hazugság. Töltögetik fel a képeket szépen sorba, hogy úgy tűnjön soha nem unatkozn. Olyan dolgokkal pózolnak amikhez semmi közük (autók pl.) Tudok olyanokról is akik csak azért elmennek valahova hogy be tudjanak csekkolni, meg csináljanak 2 képet magukról. Aztán hazamennek.


Nekem vannak barátaim, eljárok sok helyre, fotózom is. De nem gondolom hogy mindezzel menőznöm, villognom, beszámolnom kéne bárkinek is. Azért mert nincs facebook oldalam, a szüleim barátai elkezdték tömni a fejüket hogy én menjek el orvoshoz mert nincs életem és biztos csak a lakásomban ülök egész nap egyedül. Mindezt azért mert nincs oldalam és nem látnak mások!


Járok nyaralni, síelni, van két hobbim, minden héten eljárunk szórakozóhelyekre. Húsvétkor a haverokkal kimentünk Belgiumba pl. Ha ezeket én inkább megélni szeretem és nem azon görcsölni hogy milyen képet csináljak magamról és mit nyomkodjak a telefonomon akkor már nem vagyok normális?


Mit gondoltok? Én vagyok az egyedüli aki így gondolja?



2014. ápr. 23. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne hátrányos?Legalább igazi ismerőseid is lehetnek nem csak ilyen netes sz@r
2014. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs nyugi;) vannak fontosabb dolgok is
2014. ápr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A facebook oldalakat rendeltetés szerűen használva nagyon hasznos lehet,ám ha elmész egy munka helyre az az első hogy megnézik az fb oldalad és miután ott dolgozol folyamatosan nézik ezért van ennyi munkanélküli mert csak fb fb fb ez megy nekem is van de semmit nem rakok ki még 1 képet se csak beszélgetni szoktam ismerősökkel.Csinálj nyugodtan rakj fel 1 képet magadról max hogy meg ismerjenek és kész.
2014. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én se vagyok oda érte, hasonló véleménnyel vagyok róla, mint Te. Viszont sajnos Én fent vagyok az egyetem miatt... Oda tesznek fel minden információt.. emailt nem is kapunk már semmiről. Szerintem tojd le nagy ívből, hogy ki mit gondol. Éld az életed úgy, ahogy szeretnéd :)

21N

2014. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem kamunéven van egy, de csak anyám meg húgom van bejelölve rajta, mert velük chat-elek néha. Kirakni nem szoktam semmit, profilképnek is egy macska van kint amit az állomáson fotóztam. A chat mellett 1-2 csoport van ami érdekel még Facebook-on.


Amúgy meg inkább pozitív, ha valakinek vagy nincs vagy nem használja éjjel-nappal a Facebook-ot. A barátomnak van, de talán tavaly júliusban tett ki utoljára valamit.

2014. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a facebookot de el kell ismernem hogy nagyon hasznos tud lenni.

A munkahelyek sajnos tényleg nézik..


Csinalj egy profilt,felraksz 1 képet és legalabb van.

2014. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon hülye p.csával randizhattál akkor… És a szüleid barátai se lehetnek valami értelmes arcok. A munkahelyes dolgon meg komolyan kibuktam, milyen munkahely az??
2014. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bánd egyik veszteséget sem! Aki azért nem randizik veled többet, nem ad munkát, néz le téged, mert nincs Facebookod... Örülj neki, hogy ilyen hamar kiderült, hogy nem százasok!
2014. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hanariko ***** válasza:
Nem baj az, ha nincs facebookod, és hogy így gondolkodsz, hogy nem akarod kiteregetni az életedet, de ettől függetlenül a facebook sok mindenre jó, pl. mi régi osztályommal és a mostani főiskolás sulitárssakkal is ott osztjuk meg a házi feladatokat, infókat, eseményeket. Szóval van egy ilyen jó oldala is, meg van egyfajta divattá lett, elfajult része is.
2014. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, nem is lesz soha, aki akar megtalál személyesen, telefonon vagy e-mailben! Tisztelet a kivételnek, de az arckönyvesek 90%a feltűnési viszketegségben szenved! Kit érdekel hol volt, mit csinál, mikor kel, mivel pózol stb idiótaságnak tartom!
2014. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!