Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam, hogy a barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, hogy a barátja többször megcsalta velem? Vagy ez az ő dolguk?

Figyelt kérdés

Volt elég sokáig egy srác az életembe, aki titokzatos, gazdag, vicces, szóval 2 perc alatt levesz mindenkit a lábáról.

Kicsit több, mint egy évig együtt voltunk titokban (én akartam így, több okból). De nem olyan kapcsolat volt, hogy egy pár lettünk volna, csak több volt, mint barátság, de kevesebb, mint egy kapcsolat. Megbeszéltük, ahogy a másikunk talál valakit, vége.

Ő talált hamarabb... Egy olyan lányt, akinek a külseje tökéletes, szép, csinos, népszerű. Egy gimibe járunk, szóval hallomásból ismertem. Van, aki nagyon szereti, de több az, aki utálja, mert egy "elkényeztetett rib...".

Én is így voltam vele, utáltam és amikor a srác megcsalta velem többször, úgy voltam vele, hogy elhagyja és a csajnak rossz lesz, ha később tudja meg, szóval nem bírtam elviselni (igen, belezúgtam a srácba).


Aztán kiderült, hogy az én anyám és az ő apja randiznak elég régóta, most nyáron lesz az esküvőjük, már együtt is lakunk.

És rájöttem, hogy a csaj tök rendes, nagyon aranyos, rengeteget lógunk együtt, bármiben számíthatok rá... Lassan olyanok vagyunk, mint a legjobb barátnők. És elég rossz érzés, hogy tudom, a barátja milyen.


Nem tudom, hogy mondjam-e neki, vagy ne... Nem akarom megbántani.


2014. ápr. 23. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
"gazdag" Istenem nők...
2014. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Segítőkész választ nem kaphatok?
2014. ápr. 23. 17:11
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
A segítséget ki kell érdemelni.
2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha van eszed,segítesz neki.Ha nincs,akkor te is csak annyit érsz.És ezt minden bántás nélkül mondom.Számomra az egyenes beszéd többet ér,nem érdekel,ha megbántanak,csak mindent mondjanak el.
2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De ennek az oldanak nem ez a lényege? :)
2014. ápr. 23. 17:14
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha vége köztetek a sráccal, ne szólj. Ha még tart, vess véget neki. De akkor se szólj.
2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
*oldalnak
2014. ápr. 23. 17:14
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Te hitted rola hogy egy ribi, kozben te vagy az. Mondjuk ez egy meseszeru valami, hogy gyerekek, szulok szerelmesdit jatszanak, na de a csaladban marad. Szerintem jobb ha hallgatsz, mar csak azert is, hogy az eddig jonak velt hirneved ne mocskolodjon be.
2014. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Szerintem mindenképp mondd el. Ha ilyen szoros a kapcsolatotok, akkor ez nem kérdés. Jobb most, mint ha véletlenül derülne ki.
2014. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Már vége.

Csak tudom, hogy vannak neki "tartalék barátnői"...

2014. ápr. 23. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!