Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az autós hobbi ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az autós hobbi ok a szakításra?

Figyelt kérdés
Szerelmem szakitani akar velem amiért sok időt töltök autókkal de most ne arra gondoljatok, hogy azzal is alszok. Autószerelő vagyok és szabadidőmben is szeretek szerelgetni meg kocsikázni ha úgy van. Volt nemrég egy komoly balesetem, lassan már felépülök úgyhogy elkezdtem a törött autómmal jobban foglalkozni, erre a barátnőm azt mondta, hogy ha ez a baleset nem volt elég nekem akkor választhatok. Utálom ha döntenem kell. Nekem mindkettőre szükségem van mert más ember nincs akit ennyire szeretek de más dolog sincs Ami leköt és nekem ez a kikapcsolódás. Én megmondtam régebben is, hogy ameddig van két kezem meg két lábam és életem addig vezetni fogok. Nektek mi a véleményetek? 24/F
2014. ápr. 23. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem ok, csak ürügy, Ha ezért elhagy, nem is szeretett igazán.
2014. ápr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ám 4 végtag ahhoz, vezetni tudjon s akarjon az ember... De jobb, ha megvannak, az tény.

Nos, szomorú, hogy a barátnőd így gondolkodik, én megértelek. Igaz, az autók nem érdekelnek, de a motorok igen s egy szimpla baleset, amiben a jármű és az ember is törik, nem tudom, miért kellene, hogy befolyásolja az ember szenvedélyét. Nekem se jutott eszembe se abbahagyni. Szerencsére nekem sosem kell a párom és a motorozás között választani. Itt nem hiszem, hogy lehet jó tanácsot adni, ha a másikat zavarja a hobbid, nem lehet csak úgy megváltoztatni a véleményét, mi csak azt tudjuk leírni, hogy teljesen normális hobbi, sokaknak van ilyen. De ez nem oldja meg a helyzetet :(

2014. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De most mit akar? Hogy hagyd ott a munkádat, a hobbidat és soha többet ne ülj volán mögé, vagy csak hogy ne vezess, vagy hogy ne vezess állat módjára..? Nem mindegy.
2014. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van. Legyen hobbid,de ne a nap minden percében! Hagyd a lanyt, hadd találjon valakit, aki megbecsüli.
2014. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hagyd a lányt, menjen, semmit sem veszítesz vele. Találsz normálisat helyette.
2014. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki bírja ezt az életformát. A barátnőd mondjuk tudhatta volna, mit vállal ezzel, hogy összejön veled...

Tőlem annyira idegenek az ilyen autómániás pasik, hogy az életbe nem kezdenék eggyel sem. Ő talán melletted jött rá, hogy ez neki sem kell. Még fiatal vagy, hogy feladd ezt a szenvedélyed, valószínűleg nem is fogod. Jobb nektek külön, mert nem illetek össze. Vannak olyan kaliberű nők, akiknek ez jó, a barátnőd ezek szerint nem ilyen.

2014. ápr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtak nekem olyat is, hogy megcsal de ő hűséges típus. Elég időt töltök vele is lehet, hogy megunt? Eddig jó volt neki így és tudta is, hogy ilyen vagyok mióta az eszemet tudom. Na meg ő is ebbe nőtt fel mert az apját meg a tesóját is érdekli a dolog. Akkor nem értem, hogy most mi a problémája. Közúton nem vezetek állat módjára mert más ember életét nem akarom tönkretenni.
2014. ápr. 23. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, mást találjon ki. tudjuk hogy új kany van a képben, de valami hihetőbbet rizsázzon.
2014. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoltam hogy lepontoztok, szanalmasak vagytok, de nagyon.
2014. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!