Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk akkor izgulnak jobban rá a lányra, ha ágyban fekszenek, ha pedig csak ülnek vagy állnak egymás mellett, kevésbé? Ezt csak én látom így?

Figyelt kérdés
Észrevettem a barátomon is ezt. Amíg csak ültünk egymás mellett teljesen nyugis volt, nem is közeledett. Amint lefeküdtünk egymás mellé és beszélgettünk rögtön akart smárolni és tapizni... Sokszor vettem ezt észre. Ez miért van?
2014. ápr. 23. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha áll a lány én el szoktam kapni a haját odatolom a falhoz és elkezdem csókolgatni a nyakát. Ezt nem vettem észre magamon:D
2014. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ágyról és fekvésről a szexre asszociál. A kis perverz döge.
2014. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!