Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jövök be ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jövök be ilyen sok foglalt vagy magas lánynak?

Figyelt kérdés
Sok lány meg szokott nézni,de még olyanok akikről tudom,hogy van barátjuk van amikor rám is mosolyognak ,van amikor bejelölnek.Volt egyszer ,hogy egy lánnyal jártam ,de utána szakítottam vele egyből össze jött egy másik sráccal ,de utána ugyan úgy keresett meg kérdezősködött rólam az egyik haveromtól ,hogy mi van velem.A másik meg ,hogy sok nálam magasabb lány szokott megnézni van amikor rám köszöntek ,olyan fura mert úgy tudom,hogy a lányoknak minimum vele egy magas pasit tekint pasinak jobb esetben.Lehet picit rossz az önbizalmam ,de tudom magamról,hogy nem vagyok egy népszerű ,gazdag swag gyerek,de helyes vagyok ,sportos alakom van ,de nem vagyok az a tipikus csajozó gép ,inkább olyan jó fiú,általában a lányok szoktak kezdeményezni nálam.A normális válaszokat előre is köszönöm.
2014. ápr. 23. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak trollkodni tudnék, szóval átadom a szót
2014. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:

Szerintem ne keresd a miértjét, örülj neki. :D

Egyébként meg lehet hogy jófejségből, barátságból érdeklődnék irántad, ha már foglaltak, hisz alap esetben, ha nincs köztetek semmi olyan, még tarthatjátok a kapcsolatot. Vagy szoktak "nyomulni" is?

Egyébként ez is bizonyítja hogy nem csak a magas fiúk a nyerők. :) Nekem is tetszett már egy nálam talán pár centivel alacsonyabb srác.

2014. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Volt pelda arra hogy foglalt lanyok kavartak velem.
2014. máj. 3. 22:49
 4/4 Hanariko ***** válasza:
Hát akkor biztos valami gond volt a kapcsolatukkal, vagy alapból ilyenek... Te minden esetre ne legyél ebben partner szerintem. Csak azok közeledését viszonozd, akik nem foglaltak, vagy ha nem tudod előre, hogy az-e, akkor tisztázzátok. :)
2014. máj. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!