Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire kellek neki? csak erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellek neki? csak erre vagyok jó?

Figyelt kérdés
van egy barátom(lány) és nagyon jó a kapcsolatunk.túl jó.van barátja és mikor kérdeztem ő azt mondta h náluk még semmi olxan nem volt csak ölelés.de mikor velem van akkor meg puszilgat,szeretget és többször csókolózunk. rákérdeztem és nem akar semmit tólem.azt mondta velem nem tud elképzelni egy kapcsolatot. de még azóta is szoktunk csókolózni.erre kellek neki csak?

2014. ápr. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dugd meg és csá :D nem szabad kihagyni egy ilyen lepattanót ;)
2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16 évesek vagyunk

első válaszolónak: jó ötlet mert rohadt hó csaj:D

2014. ápr. 23. 21:20
 4/7 A kérdező kommentje:
jó*
2014. ápr. 23. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a hejzet...ugyanúgy van egy lány barátom, aki szintés szeret ölelgetni, puszilgatni, szeretgetni engem, viszont nencs barátja...szóval én se tudom ezt mire venni :D :D :D :D
2014. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval veled csalja a barátját? Amúgy így lány szemmel nézve érez irántad valami, csak nem meri magának bevallani. Nekem is ez volt, amikor az exemmel 6 hónapig jártam. A kapcsolatunk eleje jó volt, de csak amíg le nem telt a 'nászút fázis'. Onnantól viszont rengeteget kritizált, úgymond, és én a legjobb fiúbarátomnál kerestem a vigaszt. Egyszer megcsókolt, és aztán hetekig nem beszéltünk. Akkor saját magamban tagadtam az érzelmeket. De aztán pár hónap múlva szakítottam a barátommal, mert a legjobb barátommal megint elkezdtünk beszélni... Így előjöttek az érzelmek :// Nem bírtam tovább.
2014. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
Próbáld meg tisztázni vele, hogy mi merre. Ha veled ezt csinálja, elég érdekes lehet az a kapcsolat.
2014. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!