Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire kellek neki? Több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellek neki? Több mint barát? Nekem ez így nem jó.

Figyelt kérdés

Nah szóval nem vagyunk már iskolás korúak, de nem tudom hova tenni a dolgot. Évek óta ismerjük egymást. Én vagyok a ffi. Egy időben ritkán találkoztunk, mert már el költöztem a környékről. kb 120km.-re lakunk egymástól és mostanában sűrűbben szoktunk találkozni. Hol én alszok nála, hol ő nálunk. Eddíg nem volt semmi, de egyik este egy kicsit becsíptünk és el csattant pár csók. Nem vagyok egy álom pasi, de Ő hozzám képest egy kimondottan csinos nő. Kezdek bele zúgni, de a legutóbbi találkozásunkkor rákérdeztem, hogy most mi is a helyzet köztünk... Tulajdonképpen arra számítottam, hogy le fog rázni (mert ezt ugye könnyen be tudtam volna könyvelni) Viszont a válasza mindenre az volt, hogy "nem tudom". Állítása szerint nem akar ő most senkit, bár ezzel kapcsolatban én eléggé szkeptikus vagyok. Keressük egymást, meg vissza is ír mindig és jól el is vagyunk egymás társaságában. Meg van a közös hullámhossz, így biztosan nem ezzel van a probléma..

Szerintetek van esélye így ennek a dolognak, vagy csak nem akart megbántani? Mit akarhat tőlem? Csak játszik? Nem vagyok már kiskölyök uh. nem lóg bilibe a kezem, csak most nem tudom hogy miképpen kéne kezelni ezt az egész kapcsolatot. Nekem ez így nem jó, mert már egy SMS-t sem merek küldeni nehogy félre értse...


2012. okt. 5. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dugókomának kellesz!
2012. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd. szerintem a távolság zavarja.
2012. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A távolság biztosan nem zavarja, mert egy 20 perces monológot halgattam arról, hogy mennyire utálta hogy az exe minden nap a nyakán volt és "megfulytotta".

A dugómanó-ban sajna van ráció, de arra rá menne a barátságunk és igaz nagyon kívánom...nekem mégsem ér annyit :(

2012. okt. 5. 20:27
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha jóban vagytok, meg tudnotok dumálni! Miért nem kérdezed meg Őt?


"el csattant pár csók"


Ki kezdeményezett?


Elbillen valakinek a javára a mérleg úgy általában abban, hogy ki keresi a másik társaságát?

2012. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


"Mire kellek neki? Több mint barát? Nekem ez így nem jó."


Első legyen, hogy TE tudd, mi lenne a jó Neked, és KÉRD azt tőle!

2012. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Itt a probléma gyökere. Anno én úgy mentem oda hogy el marhulunk aztán kész. Ő kezdeményezett és másnap reggel is ment a "színjáték" Aztán nem találkoztunk egy ideig...és most amikor találkoztunk próbáltam meg beszélni, de mindenre kitérő választ adott. És én ezen vagyok most fenn akadva. Mert ha nem akar semmit akkor mondja meg nyíltan én el tudom fogadni és nem csinálok drámát a dologból. Ha akar akkor meg miért nem mondja meg, hogy mit... Mintha minden alkalommal 0-ról indulna a mérleg mutatója... Ilyen helyzetben még nem voltam. Az eszem azt mondja, hogy jobb lenne egy ideig megint "jegelni" ezt a "barátságot", de engem inspirál és felvidít, de így nem tudom mi lesz ennek a vége.
2012. okt. 5. 20:44
 7/13 anonim ***** válasza:

"próbáltam meg beszélni, de mindenre kitérő választ adott."



Javagyúúúúgy!!!!!!!

Értem!


Én is voltam lányként ebben a szituban.



"És én ezen vagyok most fenn akadva. "


Nem csodálom!!!

2012. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Mert ha nem akar semmit akkor mondja meg nyíltan én el tudom fogadni és nem csinálok drámát a dologból. Ha akar akkor meg miért nem mondja meg, hogy mit..."


És voltam ma tréningen és ugyanez történt egy csoporttársammal (iskolai témában, azonos neműek vagyunk), és képtelen azt megmondani nekem, hogy mást szeretne, mint amiről korábban beszéltünk. És én is fenn vagyok akadva, mert nem mond semmit, de azt nem csinálja, amit megbeszéltünk, és még neki áll följebb, hogy én mit akarok tőle.

2012. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Na, még egy sokadikat is írok. :)

Tehát Te egy szexi fiú vagy, aki egyenes, ugyanúgy nem érti az ilyen viselkedést, mint én, tetszel nekem!:) Hány éves vagy?

2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

22 vagyok és hidd el, hogy a szexi nem pont az a jelző ami elsőre eszedbe jutna rólam. Átlagos vagyok.


Az is gond, hogy nem jutok vele a dolog végére. Nem vagyok szerelmes. Ezt neki is mondtam, nem ámítom se őt, se magam. Csak "félek". Ha negyedszerre is előhozom a témát akkor az már tutira el üldözi mellőlem, pedig értékes ember számomra (még akkor is ha csak barát). Ennyiben hagyni nem tudom, mert így kényelmetlen beszélni vele és akármit teszek/tesz ő az félre értésre adhat okot. Nem tudom mi ilyenkor a jó döntés, ez patt helyzet.


Szerintetek meg kockáztassak egy "nyomulós" alkalmat és ha nem jól sül el a dolog akkor talán sikerülhet valahogy helyre hozni?

Vagy egy kicsit hanyagoljam és egy idő után el ül a por és lehet ismét haverkodni?

2012. okt. 5. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!