Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Utál?

Figyelt kérdés
az illető fiu.Régebben nagyon jol kijöttunk,de most valahogy eltávolodott tőlem.Egyszer kiránduláson velem akart egy ágyban aludni,és ölelkezve maradtunk.Másnap erre mindenki rájött és csodálkoztak,elég ciki volt.Azota nem nagyon tartja velem a kapcsolatot.Meg persze összebarátkozott azokkal a nagyképu srácokkal,akiket nembírok,mert mindig piszkálnak,de ő olyankor megvéd.Hiányzik belőlé a régi énje....nem beszél velem,mintha nem ismerne,ez nekem eléggé fáj..Rajöttem persze arra,hogy már 5 éve szerelmes vagyok belé,ő is az volt,de nem volt akkoriban semmi.Most meg nem érdeklem őt,a kirándulás lehet a probléma,vagy valami más?bár más nem nagyon lehet...másért nem távolodott volna el ennyire tőlem...

2014. ápr. 24. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el te nem csináltál semmit. Ez egyszerűen Ő meg az érzései. Srác, gondolom kamaszfélben van, szóval folyamatosan változik. Az érzései, ízlése meg úgy minden.

Beszélgess vele, sétáljatok és figyeld a reakcióit.

Erre nem lehet sok mindent mondani, lényeg, hogy azért ne erőltesd..

2014. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van,sétálni nem akar,probáltam,megkért hogy máma menjek vele az egyik boltba de abbol sem lett semmi, mert utána megkérdezte a haverjait :( és engem meg ott hagyott
2014. ápr. 24. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
abban a korban van amikor menőbb megfelelni a haveroknak
2014. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez volt :o te vagy a lelki társam xd kiránduláson ölelt, puszilgatott, egyszer meg is csókolt. azóta nem beszélünk soha... hozzá se szól.. :( szerintem azt hiszi utálom, én meg azt hiszem utál..
2014. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!