Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de ő utál mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makaroni100 kérdése:

Szeretem de ő utál mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik már tavaly óta! Nagyon szeretem ,de ő utál! Ha nincsenek ott a haverjai akkor tök normális,jófej beszélgetünk meg minden! De ha ott vannak akkor figyelembe se vesz ,és olyan dolgokat mond,szoval segg bunkó!Én egy kicsit testesebb vagyok emiatt lehet?

2014. márc. 9. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egy lelki mazochista, aki gyötri magát, ahelyett, hogy olyan embert keresne, aki mellett boldog...
2014. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztára ilyen vagyok mint az a fiú csak lányba:) egyszóval: nem tetszel neki ugyhogy hiába tetszik neked, de ő nem fogja ezt viszonozni. Én a te helyedbe hagynám a p/csába.:)
2014. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából már kezdem megutálni mert ilyen egyébként ő nem ilyen csak a haverjai miatt produkálja magát !:P De szerintem megfogadom a tanácsotokat:))
2014. márc. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!