Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok együtt tudnátok lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok együtt tudnátok lenni egy olyan férfivel, aki nagyon utál dolgozni és gyakran kerüli is, de mégis azon van, hogy sok pénze legyen?

Figyelt kérdés
Rólam lenne szó! Én sajnos tényleg utálok dolgozni, nagyon sokat szívtam velük, és sajna a sulikkal is így állok. Nagyon nem szeretem azt a rendszert ami itt van, hogy korán kell kelni aztán kidolgozom magam szar fizetésért mellé elvárják, hogy gyors legyek, mint a villám. Emiatt belekezdtem egy mlm rendszerbe, amiben nagyon sok pénz van. Sajnos elég sokan azt hiszik, hogy átverés, és sokan inkább hátráltatnak benne minthogy támogatnának. Komoly párkapcsolatra hajtok, egy olyan lányt keresek aki megért és támogat egy későbbi jobb életért!
2014. márc. 18. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:D Hát ha te ezzel meggazdagodsz...nem csoda, ha nem értenek meg...
2014. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Először csak lépésekben haladok! :)
2014. márc. 18. 13:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is gazdag akarok lenni. Beszállok.
2014. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A csajok akkor fognak gyűlni ha már meggazdagodtál :)
2014. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel újra a kérdést, ha már meggazdagodtál, akkor több sikered lesz ezzel a dumával.
2014. márc. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyanról győzködni embereket, ami senkinek sem kell, az elég kemény meló.
2014. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kolosszus22 ***** válasza:
Gratula, ebből majd biztos meggazdagodsz! :D
2014. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hat nekem volt ilyen "ferfibol" reszem. Ket evet tartott a menet es vegig tartatta magat velem mint a vakot.

Dolgozott valamennyit, hogy a cigi/sor/lakber ara meglegyen es ennyi.

Persze o mindig gazdag akart lenni…

Osztan egy nap hazajottem munkabol faradtam es o delutan 3kor meg mindig pizsiben logott, szegenykem faradt volt meg olyan oraban. Ott akkor szepen pontot raktam a dolog vegere ja es meg seggbe is rugtam. A valaszom a kerdesedre: NEM.

2014. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, ha tényleg tesz azért, hogy ne csak tengődjön..

én sem szeretek dolgozni, szükséges rossznak tartom ahhoz, hogy azt csinálhassam amit szeretek (kirándulás, utazás, mindenféle hobbi amikre sok idő kell)

ezért szeretnék dolgozni, és fogok is, mert ahhoz, hogy azt csinálhassam amit szeretnék pénz kell..ennyi:)


vizsont a munkakerülés részét nem tudnám tolerálni..


utálok porszívózni, mégis megteszem, mert szeretem ha tiszta a padló..és elvárom hogy ebben a párom is partner legyen, mert HELYETTE NEM FOGOM MEGCSINÁLNI

2014. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én hiszek ebben a vállalkozásban és nem az a célom, hogy már azonnal gazdag akarok lenni, hanem szép lassan kell haladni benne. Először az a célom, hogy egy átlag fizetést kapjak havonta.

8-as melyik cégnél volt a párod?

2014. márc. 18. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!