Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akkoriban kezdtem vele jóban lenni, amikor épp egy csalódáson voltam túl és hát elég sok minden történt azóta, ebbe nem mennék bele, hogy mik.

A barátja elég féltékeny és hisztis természetű,(lehet nem ok nélkül) állandóan elolvassa az összes beszélgetését facebookon.

A lényeg, hogy bekamuzta, hogy már nem beszél senkivel facebookon, mert ez annyira zavarta a barátját (üzenet törlések), de tegnap meglátta, hogy van egy új üzenet így a semmi közepében és este nem hagyta aludni, persze reggel zárthelyi volt és egy kis pihenés ahhoz nem árt.

Meg is ütötte, de ennek ellenére sem akarja otthagyni.

Most meg arra kért, hogy hamisítsak egy fb beszélgetést és azt küldjem majd el neki bizonyítéknak és nem tudom mit csináljak.

Én ebből már csak sérültem tudok kijönni, mert túlságosan belelovaltam magam a dolgokba.

Két lehetőséget vázoltam magamban:

-megteszem és többé nem állok vele szóba

-nem teszem meg és ki tudja mi lesz


Jöhetnek a kommentek arról, hogy nem vagyok korrekt, hiszen tudtam h van barátja, de egyedül az lett volna korrekt, ha soha nem is szólunk egymáshoz, de hát nem ez volt, nem erre vagyok kíváncsi.

20/f


2014. ápr. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindegy mekkora fájdalommal jár, egy szerelmi háromszögből minél előbb ki kell szállni. Tapasztalat!

21/f

2014. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akárki akármit mondd, a csaj a hibás hogy csalja veled a barátját. te csak élsz az alkalommal. persze a barátja szemében te leszel a szemétláda. figyi sztem zárd le ezt a kalamajkát mert jól nem jöhetsz ki belőle. ha eddig nem hagyta ott akkor nem is fogja. lehet hogy te szexuálisan megadod neki amit amaz nem tud de lelkileg valamit tud neki adni amiért nem hagyja ott. vagy csak szimplán ordas a csaj...engem biztos felcseszne ez, hiába dugnám, tudnám ha hazamegy a pasija is meghágja.
2014. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tedd meg, és többet ne beszélj vele. Vagy ne tedd meg, és többet ne beszélj vele.
2014. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy igazából ő most a legjobb barátom, tanulásban is rá vagyok utalva pár fontos dologban.

Nem volt szex, de elég sok hülyülésnek indult, másoknak félreérthető dolog viszont igen.

2014. ápr. 24. 19:07
 5/5 A kérdező kommentje:

De akkor ezt a kérést teljesítem utána pedig még nem most, de valamikor amikor sok idő lesz kipihenni megszakítok minden kapcsolatot.

Köszi a válaszokat, igazából eleve ezt tettem volna, csak jól esett megosztani név nélkül a dolgot valakikkel.

2014. ápr. 24. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!