Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz, hogy a barátnőm így eltart?

Figyelt kérdés
Párom elég gazdag és jól keres. Én most végeztem az egyetemen és nem kapok szakmába állást, pakolni meg takarítani nem megyek. De a párom is mondta hogy szeret annyira, hogy ne engedjen ilyen munkára és eltart szívesen.
2014. ápr. 24. 19:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy valódi legyen a sztori. :D
2014. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha gazdag és jól keres és belefér, akkor mi a probléma? Én sem "engedném" ilyen helyzetben a barátomat, hogy elmenjen valami pocsék melót végezni amit utál. Pláne ha közben nekem olyan a munkám amit szeretek, akkor ő se szenvedjen napi 8 (vagy több) órát.


Ha egy gazdag férfi eltarthat egy nőt akkor elfogadható ez fordított esetben is. A munka nem kötelező, emberek...

2014. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon sok válaszolóból az irigység beszél és azért jönnek ennél a kérdésnél is hogy kamu megy társa.
2014. ápr. 24. 19:17
 14/23 A kérdező kommentje:
* meg
2014. ápr. 24. 19:18
 15/23 anonim ***** válasza:
Szabad bolcsesz? Really? Ez mire jo? Mindenki tud bolcseszkedni ... A sok ember a kocsmaban par poharkatol bolcseszek lesznek
2014. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Irigyeljelek a szabad bölcsész "szakmáddal"? :D Vagy azzal, hogy a barátnőd tart el? :D


Ne haragudj, de mégis, mire kéne irigynek lennem?


Nekem is lett volna esélyem arra, hogy egyik exem eltartson... én inkább elmentem szakmámon kívül dolgozni. Irodában voltam, ettől függetlenül utáltam... nem erre ment rá a kapcsolatunk, de férfiként nem tudtam volna elviselni, ha barátnőm tart el

2014. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-os

Ha nem lennél irigy, akkor nem válaszolnál az állításomra :)

2014. ápr. 24. 19:21
 18/23 anonim ***** válasza:

Látom, értelmes választ nem tudsz adni, csak kötekedni.


Viszont annak örülök, hogy látatlanul is ennyire ismersz. Igen, biztosan irigyellek. Biztos teljesen rosszul esik, hogy én tartom el saját magamat, és veszem meg a cuccokat, amire szükségem van, ahelyett, hogy otthon üldögélnék egész nap.

2014. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 WheneverYouWant ***** válasza:
Úgy érzem, valóban szeret és ezért el fog tartani egy ideig... folyamatosan próbálj munkát keresni és ha a szakmában kicsit is jó fizetésért találsz valamit akkor ne keress kifogásokat. Ha hosszú ideig nem találsz akkor vállalj el bármit... Nem az Ő dolga hogy eltartson...előbb utóbb meg fogja unni. Az első veszekedések alkalmával ez elő fog jönni és téged eléggé rosszul fog érinteni.
2014. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
szabad bölcsésznek elég ha buta az ember?
2014. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!