Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 4 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 4 hónapja vagyok együtt és azt mondta már nem szeret annyira mint régen. Volt egy kisebb vitánk de kibékültünk de én úgy érzem még mindig haragszik rám. Tudnátok segíteni írni egy bocsánatkérő levelet írni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzért segítek.
2014. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 hónap alatt elmúltak irántad az érzései, akkor csak hirtelen fellángolás volt ez részéről, és nem fog ezen változtatni az, ha megalázva önmagadat tepersz érte.
2014. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De még azt mondta szeret
2014. ápr. 23. 22:37
 4/4 Naif_Hazazi ***** válasza:
4 hónapja vagytok együtt és nem szeret ugy mint régen? 4 hónap régen volt? ha most ezt mondja sose szeretett, max szeretett volna kipróbálni. nekem egy 8 éves kapcsolatom van és én mondhatom hogy "régen" DE, az érzéseim csak erösödtek az évek során, ugyhogy örülj hogy msot derült ki hogy semmi komoly, hagyd el, lépj tul és kész, tudom mondani könnyü de minél többet agyalsz ezen annál rosszabb lesz. bocsánatkérö levél uristen:D, vita minden kapcsolatba van, ez is a része, a vita csak azt jelenti hogy bizonyos dolgokban nem egy a véleményetek ami normális mivel nem fénymásolóval lettünk teremtve, illetve kell néha egy kis vita, csak erösiti a kapcsolatot plussz a békülös szexnél nincs jobb. ha nem veszekednétek sose pont az lenne a baj, persze nem kell azért tulzásba esni
2014. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!