Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy csináljam jól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy csináljam jól?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk eggyütt, szeretem nagyon de nem szerelemből, szüksegem van ra, ugy erzem hogy kiegészit. Ugy erzem hogy massal nem tudnek ennyire közelkerulni egymashoz, ennyire megbizzak benne, elmondjak mindent. soha nem csalnam meg. De van egy fiu, akivel mar kb 2és fel eve beszéltem utoljara, ugymond baratsag extrakkal volt, mert akart jarni velem, talalkozgattunk, mindent elmondtunk egymasnak, stb. De abba is maradt ez. Mostanaba eleg sokat latom az utcan és hat kezd hianyozni,

meg minden, sokat almodok vele. Nemtudom mitcsinaljak, megmondjam neki es szakitsak a baratommal?


2014. ápr. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy pozitív dolog kettőtökre nézve,nem hiszem,hogy jó vége lesz.Gondold át,megéri-e másra gondolnod,és emiatt szakítani.
2014. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sokat gondolkodtam már...
2014. ápr. 25. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a barátodat nem szerelemből szereted, "csak" szükséges "tárgy" akkor feleslegesen vagy vele, mert ezzel őt is csak hülyíted.
2014. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretem nagyon
2014. ápr. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!