Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha sem lesz barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz barátnőm ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátnőm, de a külsőm miatt gondolom nem is lesz. Ápolt vagyok és divatosan öltözködöm, ezek mellett még a frizurámon is változtattam, de mind hiába... A lányok folyamatosan visszautasítanak a rossz genetikai adottságaim miatt, amit semmivel sem tudok kompenzálni.. Ha ez számít valamit kedves vagyok, udvarias, őszinte..

A személyiségem sok lánynak bejön sokan mondták már, hogy aranyos vagyok, de csak barátként könyveltek el innen tudom, hogy a külsőmmel van a gond.. :( 17/F



2014. ápr. 25. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Majd egyszer lesz. Mit kell itt siránkozni? :/
2014. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
mit jelent nálad a rossz genetikai tulajdonságok?
2014. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Még nem vagy elkésve semmivel, fiatal vagy. És igen, lehet barátnőd így is.
2014. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Én is ezt hittem, de kb 1 év alatt akkorát tudtam változni, hogy most már sok barátom van és egy gyönyörű barátnőm :) Hidd el, a kisugárzás a lényeg, senki sem ronda csak nem mindenkinek tetszik! Majdnem 18/f
2014. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg annyira ronda vagy, akkor azt kell mondjam, hogy sosem lesz. Nekem 27 évesen még csak randim sem volt, mert annyira ocsmány vagyok. Hidd el amúgy, hogy vannak olyan srácok, akik senkinek sem kellenek a külsejük miatt.
2014. ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
4-es, ez csak kamuszöveg. Én minden lány szerint ronda vagyok, aki kép alapján helyesnek tartott először még az is a találka után már tiltott vagy azt írta, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem is akar velem többé bsezélni sem ja és egyéb "kedvességeket" is kaptam már a lányoktól, de inkább nem írom le, mert úgyis csak én lennék a gonosz hím egyed és jönnének itt védeni a "csodás" lányokat, mert hát ők olyan "jóságos" lények. Szerintem kérdező húzz el egy prostihoz minél előbb, a lányok sosem fognak szeretni egy ronda fiút, de még csak most jön az életed java, annyi fájdalmat, sérelmet fogsz még tőlük kapni.
2014. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
6-os ez nem igaz, mert énis azt hittem hogy nem lesz barátnőm, meg sokan mondták mert nagyon dagadt vagyok, erre összejöttem a (mások szerint is) gyönyörű barátnőmmel akibe vagy 2 éve szerelmes voltam!
2014. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
7: Az a nagyon dagadt fogadjunk, hogy 5-10 kg plusz. AZ meg semmi. Nekem 30 van (legalább), és amellett alacsony vagyok és az arcom is ocsmány. Így meg lehetetlen barátnőt szerezni.
2014. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Persze.

Add lejjebb az igényeidet, ne akarj már ocsmány pofával modell csajokat....

Minden férfi ezen sír istenem.

Én tudom meddig mehetek el, mennyire vagyok helyes, stb, és úgy keresek lányt.

HÁÁÁÁÁÁT furamód nekem mindig van barátnőm.

Kedves férfitársaim.

Ha rondák vagytok, ne modell csajoknál próbálkozzatok már és utána nem sírni kell hogy elutasít mindenki....


Ha van 10ezer forintod, te bemész egy BMW szalonba a legújabb X5-ösért, és ha nem adják oda annyiért, meg sírtok.

Körülbelül ugyan ez.

Fhaszt kell sírni.

2014. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9: Nekem aztán semmi igényem sincsen a lányokkal kapcsolatban, szép lánynál meg sosem próbálkoztam. Még az átlag alatti lányok is elutasítják a ronda pasikat.
2014. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!