Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ronda fiúk sorsa legtöbbször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda fiúk sorsa legtöbbször az, hogy vagy egyedül maradnak vagy pedig 40 évesen lesz egy párjuk, aki gyermekes és a macsó, , elhajintotta" magától?

Figyelt kérdés
Mert ez nekem nem kell, hogy más kölykét nevelgessem, akkor sem, ha maga az asszony tetszik és vonz szexuálisan. Egyszerűen nehéz magamat erre rávetemíteni.
2013. okt. 23. 11:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 Noydra ***** válasza:
32%
Te nagyon buta vagy :D
2013. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
47%
az a baj hogy a 'ronda' fiúk is fullextrás csajt akarnak. -.- inkább a ronda csajoknak kell ezen aggódni, nyugodj meg.
2013. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
30%
Utolsóval egyetértek!
2013. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:

2.es

Csajok mindig elkelnek.Ennyit erről.

2013. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
Sok van még a 40-ig, addigra majd megszokod a gondolatot.
2013. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
Az más kérdés, hogy a ronda fiúk hiába akarnak szép nőt, biztosan nem kapnak. Ellenben egy rondább lány is kap farkat, ha megmutatja a melleit.
2013. okt. 23. 12:06
 7/70 anonim ***** válasza:
11%
#4 hát nem igazán, én sem 'keltem' még el és nem is fogok. :D a kérdezőnek meg nem kell aggódnia, a lányok sokkal kevésbé igényesek és megértőbbek. persze nem a plázacicák, de ha neked olyan kell akkor meg is érdemled hogy egyedül maradj..
2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
31%
A hozzáállásod és a beteges képzeletbeli nő iránti ragaszkodásod hamarabb okoz szerencsétlenséget a szerelmi életedben(ha lenne).
2013. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
Én is azt látom, hogy velem egyidősen 25 és 30 között 10 szingli pasira jó ha jut 3-4 szingli lány. A legtöbb már ilyenkor elkel. Ha nem olyan szép, akkor is.
2013. okt. 23. 12:07
 10/70 anonim ***** válasza:
43%
De te köcs*g ha ilyen lenézően beszélsz a nőkről.. Idézem: ha nem olyan szép akkor is elkel. Szerinted mik a nők? aukciós tárgyak? Hülye.. Te maga vagy a selejt ezzel a gondolkodásoddal. Ha változtatsz de gyorsan talán megmentheted magad,és ne irigykedj más férfiakra. AKi férfi az bárhogy néz ki bármilyen is tud szerezni nőt.
2013. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!