Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha a pasim csukott szemmel csókolózik én meg nem naon? ) )

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt hogy nem csukod be a szemed? -.-
2010. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
hány éves vagy ?
2010. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ő szeret, Te meg nem. Ennyit jelent
2010. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ThodEE GoD ***** válasza:
elöttem szólóhoz csatlakozom
2010. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igazuk van az előttem szólóknak, ettől függetlenül nem mindig azt jelenti, hogy nem szeret valaki valakit, én kinyitom néha a szemem pár másodpercre, de csak mert imádom nézni a barátom arcát közbe:DxD lehet h ez ilyen egyéni perverzióm:D
2010. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én is
2010. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
néha én is kinyitom, hogy láthassam a barátom arcát. az olyan jó :) amúgy meg ált.ban csukott szem. minden estere nekem fura
2010. ápr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
hm. én se szoktam becsukni, pasim meg igen. de én szeretem, úgyhogy nem azt jelenti, hogy nem szereted(szerintem)
2010. ápr. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyitott szemmel való csókolózás, minden képpen az élvezet rovására megy. A figyelmed megoszlik és nem tudod átadni magad annyira a helyzetnek. Azt, hogy miért van közben nyitva a szemed, azt neked kell tudnod. Oka lehet, ha bizalmatlan vagy a pároddal szemben, nem mered magad feltétel nélkül kiadni neki, mert talán attól tartasz, hogy akkor sebezhetővé válnál a számára. Bizalmatlan vagy magaddal szemben, hogy vajon jól csinálod-e, megfelelsz-e neki. Lehet egyéb dolgok aggasztanak más területen, amik folyamatosan lekötik a gondolataidat. Végül az sem kizárt, hogy a párod nem úgy csókol, ahogy neked jó lenne és ez miatt vagy feszült. Igazából lehetne itt sorolni a végtelenségig az okokat, de felesleges, mert te úgy is tudod. Az igazi feszültség benned, hogy félsz beismerni magadnak.
2010. ápr. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én néha-néha kinyitom, mert szeretem meglesni a párom szenvedélyes arcát, olyankor annyira édes. :) De persze csukott szemmel az igazi, úgy szenvedélyes a csók, és ezzel is kimutatod, hogy őt szereted, csak rá koncentrálsz. Tehát csukd be szépen a szemed... Ha nem teszed akkor az a jele, hogy nem szereted...
2010. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!