Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na mit tegyek? Megadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na mit tegyek? Megadjam az esélyt h bizonyitson vagy szoba se álljak vele többé?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel kb 2éve vagyunk "joba", de csak idén májusban kezdtünk el hivatalosan járni. Szerelem! Én szivem, lelkem beleadtam ebbe és teljesen ugy tünt hogy ö is. Most azonban pár napja kiderült, h május ota folyamatosan csalt engem egy másik lánnyal. A csaj leplezte le nekem bosszubol, m a pasi dobta! Most az van, h a pasi (m) nonstop könyörög h fogadjam vissza, h bocsássak meg, m hibázott! Hagyjam h jovátegye, m most jött rá h engem szeret és mindennél jobban. A másikkal pedig vége! Örökre. A tesomnak is folyton irogat h beszéljen velem, stb!
2009. dec. 24. 00:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

én engedném h teperjen aztán amikor már nyeregben érzi magát, kidobnám:D


háténilyen bosszúálló vagyok. nemviselném el ha megcsalnának. akármennyire is szerettem az illetőt a megcsalás lerombolna mindent

2009. dec. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Több mint fél éve félre kur és te még gondolkozol azon hogy vissza fogad?

A válasz egyértelmün az hogy küld el a jó k...a anyába.

2009. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után szóba se állj vele. Ha fél éven keresztül a szemedbe tudott így nézni, akkor nem érdemel semmi jót. Nem érdemli meg, hogy bármi időt rászánj.
2009. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne engedd vissza. Sokkal jobbat érdemelsz és fogsz is találni! Ha egyetlen egy alkalomról lenne szó, akkor még el lehet rajta gondolkodni hiszen egyszer mindenki hibázhat. De így hogy konkrétan szeretőt tartott melletted, eszedbe se jusson megbocsájtani, ugyanis ez az bizonyítja hogy ez minden volt részéről csak nem szerelem. Sajnálom..
2009. dec. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

18vagyok...Nagyon rossz ez az egész, de igazatok van!! Elcseszte az ünnepeimet, de majd csak találok valaki mást...Szeretem tiszta szivböl és nehéz egyik naprol a másikra letudni öt, de ezt kell tennem!

Csak az bánt, hogy h nem vettem észre??Hogy hogyan lehetek ilyen átverhetö?..:((

2009. dec. 24. 11:33
 7/18 A kérdező kommentje:
És most ilyeneket ir..: kicsi morzsi ne hiszem el hogy igy akarod hogy vege legyen. Kicsi morzsikam nem akarom feladni. Te el se tudod kepzelni hogy en mit erzek irantad es most azzal kell szembesuljek hogy te mar nem akarsz velem maradni. tudom hogy nehez nekem megbocsatani de hagyadd legyszives hogy probaljak legalabb bizonyitani. kicsi morzsikam nem tudom mihez viszonyitani hogy mennyire szeretlek mert nem lehet. kicsi morzsi kerlek szepen felejtsuk el a tegnap este es hagyd hogy bizonyitani probaljak.Szeretlek!!! Na mit tegyek??
2009. dec. 24. 11:53
 8/18 anonim válasza:
Figyelj, szerintem tényleg küldd el...milyen szerelem ez ha fél éve félrekefél? Hát ezt érdemled te? Hogy csak második legyél valaki mellett??? Hát lehet veled így játszadozni? Tedd föl magadnak ezt a kérdést. Én mindig azt szoktam mondani hogy "знай себе цену!" Vagyis tudd, hogy mennyit érsz! Tedd föl magadnak az előbb felsorolt kérdéseket, és úgy dönts. Remélem hogy a válaszod "egy nagy túrós lóf@szt" lesz.
2009. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes véletlen, hogy pont a szakítás után kezd el odalenni érted.
2009. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

...helyesbitenék!! Nem a szakitás után kezdtem fontos lenni neki, csak azóta, amiota kiderült ez a "dolog" egyfolytában kéri h ne tegyem lapátra, mert be akarja bizonyitani h engem szeret és hogy nem akar elvesziteni...beismerte h hibázott és-állitása szerint-megbánta!! Tegnap este lapátra tettem és azóta is irogat(fennt láthato h miket)...:((

Nem adhatok uj esélyt, ne hagyjam h "bizonyitson", ugy-e? Mert megint megtenné, ha egyszer már megtette...

Cs akk kérlek adjatok tanácsot h hogyan vészeljem át ezt a szenvedést!!!?? Előre is köszönöm nektek...:)

Ja..és boldog karácsonyt!:)

2009. dec. 25. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!