Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy szegény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szegény, kövér, csúnya fiúnak barátnője?

Figyelt kérdés
Ismerek nem is egy szegény, csúnya fiút, akiknek csinos barátnőjük van. Sose értettem ,hogy lett nekik ilyen barátnőjük, amikor egy ilyen fiú kizárt hogy vonzó legyen. Mert minden ember inkább a szép felé megy,
2014. ápr. 26. 14:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
lehet tetszik a nőnknek a személyiségük...
2014. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
keress egy szegény, kövér, csúnya lányt
2014. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ami a kérdezőnek nincs.
2014. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

-_-"

Mondták már,hogy a szerelem megszépít?

2014. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem néha kajára sincs, és vékony (és alacsony) vagyok, mégis többen akartak velem járni, és nagyon sok jó nővel vagyok jóban.. (nem feltétlen friend-zone). Ne rinyálj, inkább szedd össze magad! Ha van pénzed/lehetőséged kajálni, gyúrd ki magad! Nekem pl.: ez sem adatik meg :)


A lényeg, hogy egyedi legyél, és lógj ki a sorból. Legyél nagy forma :D a nők nagy részét marhára nem fogja érdekelni a pénzed, tapasztalat.

2014. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért egy képet mutathatnál róluk. Nyilván valamelyik nemhez tartozol, és nem tudod objektíven megítélni valamelyikőjüket.
2014. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1. ne itt hisztizz
2014. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Persze, szegény vagy, de azért kövér. Sült csikrére meg mekis hambira van pénz,mi ?
2014. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as


A szegény ember megveszi az olcsó, azaz egészségtelen kaját, ami hízlal is, ezért lesz kövér. Sokeszű...

2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogyj le! Sportolj, dolgozz... LEgyen jó stílusod, stb.
2014. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!