Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A visszafogott, normális nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszafogott, normális nők valóban az uralkodó típusú férfit keresik?

Figyelt kérdés

Csak mert erre fogják az ismerőseim, hogy nincs sikerem a nőknél. Állítólag (idézem) "főnyeremény" lennék, csak nem értékeli senki (ezt barát értelemben vett barátnő is mondta már nekem). Nem érdekelnek a mai tucatnők, az egyszerűbb, rendes, szeretni való hölgyemények felé hajlom. De valahogy sosem vagyok elég jó, érdekes nekik. Nem pörgök, nincs nagy dumám, egyszerűen csak szeretek szeretni és megadni, amire szükségük van (nem papucs módjára) és ez nekik unalmas. De törvényszerű, hogy ezek a lányok mind a föléjük kerekedő, uralkodó típusú férfit keressék?


Fordítva: nekem nincs szükségem határozott, magabiztosságtól duzzadó, ambiciózus nőre, teljesen megfelelne egy átlagos, vagy visszahúzódóbb, önbizalomhiányos is, így hiába tanácsolják, hogy kezdjek olyannal, aki kihúz a szürkeségből, csak ideig-óráig szimpatikus. Jó nekem az átlagosság, de lehet így párom valaha is?


20+/F



2014. ápr. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
az átlagosság meg az önbizalom hol ellentétek?
2014. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Az a baj, hogy 20 éves vagy, és úgy beszélsz és gondolkozol, mint egy 60 éves.


Most rohadtul őszintén milyen embert érdekelne a konstans egyhangúság? Mi izgalom lenne az életetekben?


Egy nőnek elsődlegesen az kell, hogy jól ki tudja valaki elégíteni, másodlagosan pedig, hogy érezze magát nőnek a férfi mellett. Egy nyereménynek, egy jutalomnak.


Ettől leszel férfi és macsó, nem attól, hogy mindent a csaj segge alá tolsz, attól max lúzer leszel.

Tipikusan túlmisztifikálod a pinát, le merném fogadni, hogy még szűz vagy.

2014. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok több lenni Ha attól nem érzi magát nőnek egy nő mellettem, hogy ember módjára bánok vele, nem használom ki, szeretem és normális keretek között megteszem érte, amit szeretne, akkor ez van. Ennél érdekesebb nem tudok lenni, sajnálom, hogy nincs már olyan nő, aki ezt nem tudja értékelni.


Akkor marad a magány, értettem.

2014. ápr. 26. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy azt keresik, hanem az igazi társat! A másik típus keresi azt az uralkodósat.
2014. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt itt ez a kérdés: A lányok miért nem tudják átérezni a fiúk helyzetét?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__560..


Ugyan nem egyezik meg a két kérdés egyáltalán, átfedés azért van. Bemásolom az ottani válaszomat ide is, hátha segít.


--------------------


Miért kéne átérezniük a helyzetünket? A párkeresésben a férfi a vad, és a nő a vadász.


Nekik van fegyverük, nekünk nincs.


Ha nem akarsz hálóba kerülni, akkor 3 dolgot tehetsz:

1. Annyira értékessé válsz, hogy a nőknek kelljen küzdeni azért, hogy téged megtartsanak. Így kontrollba kerülhetsz.


2. Soha nem kötöd össze az életed senkivel. Ha irányítani akarnak, akkor fogod magad, és kalap kabát.


3. Úgy teszel, mintha nem léteznének nők, és éled az életed magányosan. (Strucc politika)


"De legalább kicsit kedvesebbek lennénke a fiúkkal, még, ha nem is tetszik nekik, annyira fáj, hogy minden lány csak bánt, csúfol."


Ha 14 évesekről van szó, akkor érthető a dolog. Ha nem, akkor pedig az ok általában a beképzeltség. Ugyanis a nőci nyeregben érzi magát, ha a környezetében bármelyik férfit megkaphatja. Itt persze általában a környezet minőségével van gond, ugyanis egy megfelelő potenciával rendelkező férfi legfeljebb alkalmi afférba bocsátkozik az intelligencia tekintetében ilyen kaliberű nőkkel. Ha lennének a környezetükben olyan nők, akik legalább annyira megnyerő külsejűek, mint ők, viszont sokkal képzettebbek és intelligensebbek is, akkor máris nem éreznék úgy, hogy ők fújják a passzátszelet.


"Én mégis honnan tudhatnám kinek tetszek előre?"

Kell azt neked tudni? Ha szexet akarsz csak, akkor ilyesmivel ne fáraszd magad, egyszerűen próbálkozz be minél több nőnél addig, amíg nem találsz valakit, akivel egyeznek az elképzeléseitek.


Ha meg komoly kapcsolatot akarsz, akkor eleve rossz úgy kezdeni a dolgot, hogy te vagy az űzött vad. Olyannál próbálkozz be, aki neked igazán tetszik. Csak egy dologgal kell megküzdened egyedül: az elutasítással. A többi megy magától. Nem könnyű? Nem az. Egy komoly kapcsolat sok erőfeszítésbe kerül, de ha jól csinálod, ez hosszú távon kifizetődő. Ugyanis az állandó hatalmi harcok lélekölőek tudnak lenni egy kapcsolatban, tehát ha nem tudtok egyenrangú felek lenni, akkor meg se éri belevágni, még akkor sem, ha könnyűnek tűnik.


"Nekem már nem is számít a külső, de hát legutóbb is egy egyáltalán nem vonzó lány utasított el, elég fura módon."

Pontosan, erre gondoltam. Ahogy az írtam, a párkeresésben a férfi a vad, és a nő a vadász. Te viszont nem is nagyon futsz az életedért. Tálcán kínálod magad, előre bepácolva. Előbb-utóbb lesz, aki lecsap rád, mert egyszer majd jól fogsz keresni, lesz értéked. Ezt majd meglátják, és befognak háziállatnak.


21/F

2014. ápr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül és nem mindenkinél így van, de tényleg előfordul egyeseknél, hogy ilyen szempontból kicsit az ellentétek vonzzák egymást és itt egyáltalán nem az uralkodásról van szó. Én is visszafogottabb, érzékenyebb, félénkebb vagyok és olyan férfit választottam, aki határozottabb, bátrabb, társaságibb, magabiztosabb.
2014. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!