Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány dolog nagyon zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány dolog nagyon zavar a pasimmal kapcsolatban. Nem lehet hogy csak én fújom fel?

Figyelt kérdés

A részletek:

Lassacskán megismerem a párom régebbi életét, a régi ismerőseit, akarva-akaratlanul 1-2 volt nőjét...

Néhány női nevet kicsit sokszor hallottam a szájából, hogy ezzel-azzal milyen jóba voltak, osztálytársak voltak stb... Szerintem az ilyesmi a legtöbb nőnek az agyába bennragad, így hát azzal a 3-4 női névvel kezdenem kellett valamit, kiváncsi voltam kik ezek. Irány a facebook... Mit látok? Hogy cigányok.. (nevük alapján sejtettem is... Tajti, Lakatos stb...) Ránézésre képek alapján abból a kicsit felkapaszkodott fajtából, de akkor is cigányok. Arról is tudomásom van, hogy régebben sokáig kergetett egy cigánycsajt, csak a csajnak nem kellett ő...

Engem marhára zavar, hogy cigány pi**ákkal haverkodott, vagy fájt rájuk a foga. Sőt úgy érzem, hogy ez nekem megalázó, nem tudom értitek-e...

Másik problémám, hogy anno apárom rengeteget ivott, és az ismerősei nagy része is mind a kocsmákból származik. Természetesen nője is volt a kocsmákból, a pultosokat 2 helyről is felszedte. A régebbi képek amiken látom, mind lepukkant kocsmákba, ránézésre leszakadt emberekkel szerepel és láthatóan elég jól érzi magát. Mióta együtt vagyunk, szerintem csak azért nem jár kocsmázni nagyon, mert én visszafogom... De ezek a dolgok engem akkor is zavarnak.... Én úgy gondolom, hogy gáz a kocsmázás, és talán még gázabb, hogy cigány nőkkel van oda.... Vélemények?


2014. ápr. 22. 11:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
totális mértékben egyetértek veled :)
2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
vissza fog esni valószínüleg. Hagyd el! Nekem az egyik főnököm járt a cigánysorra kefélni, aztán elvette az egyik munkatársunkat feleségül, de állítólag még mindig megfordul a soron. Szerintem esélytelen hogy le tud mondani a korábbi életéről, mertha még ő maga értelmes ember is, a neveltetést és az amihez hozzászokott nem fogja elfelejteni :(
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
nem az a baj, h cigányok, remélem ezt belátod majd. hanem h pl rengeteget ivott.
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
én is egyet értek veled
2014. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem lenne probléma,már akinek...DE!Ha belegondolsz ez az amit te tudsz és kitudja mik vannak még és cigányokon kívül kiket szedett fel.Én ismerőseim körében általános nézet és szerintem a többség véleménye is,hogy összeállni kisebbséggel az nagyon az alja.Na de mindegy.A kocsmázás,hát azzal sem lenne probléma ha mértékletesen és normális szórakozóhelyre pl. pub-ba járna és készültek volna ott fotók...Egyetértek veled.Egyébként jó lenne tudni az iskolázottságát,munkahelyét...stb., hogy ez csak egy fiatalkori dolog vagy más...érted!

Engem is zavarnának ezek a dolgok nagyon is...

2014. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá a múltjára, hogy honnan ismeri ezeket a lányokat. Lehet hogy volt osztálytárs, vagy valamelyik ismerőse abból a társaságból.

Ha már nem jár le kocsmázni akkor mi a bajod vele? Lehet hogy ő is tovább akar már lépni a múltján. Ha úgy látod, hogy visszaesik akkor hagyd a fenébe, de mindenki megérdemel egy esélyt.

2014. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ott is vannak rendesek! Vagy ne már, hogy minden fehér ember egy szent :D Persze, a putris cigányok, az más téma, de nekem igenis vannak ismerőseim, akik dolgoznak, és normálisak teljesen. És pl ők hallani sem akarnak azokról a társaikról, akik lopnak, meg stb
2014. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
En is egyet ertek veled,teljesen igazad van.Engem is zavarna.Probaltatok mar beszelni errol?
2014. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es,persze,hogy vannak!ÉN is ismerek olyat,meg hamarabb köszönnek mint a magyarok,de nekem a neveltetésemből és az életszemléletből fakadóan ez a véleményem,meg nem is tetszenek,nem azért mert mások.pl. a négerek vagy ázsiaiak között is vannak szépek...
2014. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én is attól félek, hogy visszaesik. a piától jobban félek, mint a cigánylányoktól, mert már nem ott élünk... konkrétan külföldön élünk, szóval itt se kocsma, se cigányok... jóformán még haverok se. ha netán hazamegyünk egyszer, biztos, hogy nem arra a környékre, hanem más városba megyünk majd lakni. egyébként 31 éves, és kereskedelmi suliba járt. onnan van szakmája.
2014. ápr. 22. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!