Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor higyjek neki?

Figyelt kérdés
Nekem Ő az első, de Ő már rengeteg csajjal összefeküdt, az összes barátnőjét megcsalta eddig. Csak az utóbbi néhány kapcsolatáról tudom, hogy folyton csak szex volt, mikor találkoztak (naponta többször)... és mindenkitől azt hallom (közös ismerősök) hogy szexmániás. De velem utoljára 2-3 hete volt.. a közös barátainknak szokta mondnai, hogy engem sose csalna meg, mert nem érdemlem meg és nagyon szeret, az előző csajai meg megérdemelték ((o.O)) rengetegszer elmondja hogy szeret és hogy belehalna ha dobnám meg ilyenek.. :S nagyon szerelmes vagyok és bízok benne ezért nem tudok gondolkodni, hogy ezek után most mit gondoljak róla..
2009. dec. 24. 06:11
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem valami értelmes.. korán van még :D
2009. dec. 24. 06:13
 2/6 anonim ***** válasza:
De bízól te benne ? Ha itt is kérdezed akkor a bizalom rég elszállt. Ne haragudj de ez az igazság.
2009. dec. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bízok*igen bízok benne:) csak bizonytalan vagyok vagy nem tudom:S igazából még én sem tudom hogy bízok-e benne.. szeretném azt hinni hogy igen
2009. dec. 24. 06:27
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon nagyon gyanús:S

Figyelj rá nagyon!

2009. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátomnak is minden héten más csaja volt, bulizott 1000el, dohányzott, ivott ( bulikon ). Míg végül összejöttünk. Nagyon féltem ettől a kapcsolattól, bizonytalan voltam, mert egy kicsit ismertem Őt, tudtam milyen. Mégis belevágtam. 2 éve vagyunk együtt, nem járunk bulizni (mert neki nincs kedve), leszokott 1 éve a dohányzásról, és persze nem iszik. Mindig elmondja, hogy egyik barátnőjét sem halmozta el ajándékkal, és egyiket sem szerette ennyire mint engem.


Talán ti is így vagytok vele. Szerintem hihetsz neki.

2009. dec. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) remélem tényleg hihetek neki =D
2009. dec. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!