Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kinek higyjek? Mivan? 16L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kinek higyjek? Mivan? 16L

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú már több mint 1hónapja együtt vagyunk..nem volt köztünk semmi,csókon kívűl..bemutatott a szüleinek,nagyszüleinek,a családjával voltam lagziban,bármikor ha hívom azonnal jön hozzám(40km-re lakik tőlem..) De volt olyan augusztusban míg nem volt suli mindennap jött,most hétvégente mindig együtt vagyunk.Egy suliba járunk,a suliban is szünetekben együtt szoktunk lenni...

De most beszéltem a legjobb barátjával és kérdezte tőlem,hogy na és mi van a szexxel Bencével? mondtam hogy még semmi,bizonytalan vagyok félek hogyha lefekszek vele aztán ott hagy. Erre mondta a barátja,de ugye te 16éves vagy ő meg 17 nem szeretnétek lekötni magatokat,ellesztek amíg ellesztek és kész.Nem kell a nagy szerelem ...:/

Nagyon elszomorodtam,szerintetek mért mondhatta ezt???? Légyszíves segítsetek


2011. szept. 15. 21:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és a barátom nálunk is bemutatkozott,az én szüleimnek,rendszeresen jár nálunk...
2011. szept. 15. 21:18
 2/14 A kérdező kommentje:
És első "komolyabb kapcsolata"
2011. szept. 15. 21:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz elég komolynak tűnik a fiú részéről a dolog. Szerintem kár ezen izgulni. Attól, hogy mit mond XY még nem kell azt készpénznek venni.
2011. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaj nem tudom,de nagyon össze zavarodtam most,és szombaton kettesben leszünk úgy hogy lenne alkalom a szexre..de félek mostmár nagyon
2011. szept. 15. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Butasáááááááág!


Ne félj, merjél már egy kicsit boldog lenni!!!


Pedro

2011. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne törődj azzal, hogy mit mondott.

Biztos rendben van minden. :)

18/F

2011. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az tény,hogy tényleg nagyon boldog vagyok ezzel a fiúval,és nagyon szeretem..de nagyon bizonytalan vagyok
2011. szept. 15. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel félsz így ne is. Hát nem tudni miért mondta a srác, mert ugye a barátod legjobb barátja azaz jól ismeri őt. Lehet nem lát benne semmi jövőt, sőt ki is jelentette, hogy fiatalok vagytok még. Ő úgy sem fog kettőtök közé állni ezért hiába kérdezed meg a srácot. Szerintem várj még a szexel egy jó darabig:)
2011. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokat agyalsz ezen ! Legyetek boldogok pont.
2011. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a lényeg,hogy ez a srác régen járni akart volna velem,meg tetszettem is neki..de mostmár neki is barátnője van meg ugye nekem is barátom
2011. szept. 15. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!