Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak többet kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak többet kell tennie egy megcsalásért, ezért bűnösebbek?

Figyelt kérdés
Nyilván mind a nőnek, mind a fiúnak akarnia kell egy megcsalást és hibásak mind ketten. De egy nő ül, akkor is környékezik a helyesebbnél helyesebb pasik, tehát a nő a passzivál szereplő. Viszont, ha egy kapcsolatban lévő férfi a fenekén marad, akkor bizony egy nő se fogja felkeresni.
2014. ápr. 26. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség. Ha egy nő igent mond egy ostromlónak, akkor kevésbé bűnmös szerinted?
2014. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, mert a nőknél van kísértés a férfiaknál nincs
2014. ápr. 26. 18:49
 3/7 CptTomato ***** válasza:

Hát elég hülyeség amit írsz...

a legfontosabb dolog hogy a hűség nem egy érzés hanem döntés.

Ha nő ha férfi csak eldönti h megteszi vagy nem.... az mért változtatna hogy az egyiknek könyebb partnert találnia?

2014. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmegy bulizni, bárkire rámozdulhat valaki az ellenkező nemből, és akkor meg a nő a bűnösebb, mert neki könnyebb ellenállni. Na? Szóval szerintem maradjunk annyiban, hogy mindkettő bűnös.
2014. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a megcsalás mindkét fél részéről egyformán rossz
2014. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindig kettőn álla vásár. a kísértés pedig bármikor ott lehet. pl mi van, ha a srácnak ajánlkozik fel a csaj?
2014. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem tolerálható egy kapcsolatban, legalábbis részemről. Sok mindent meg tudok bocsátani egy nőnek, de azt, hogy megcsal, nem tudom elviselni. Volt már rá példa, nagyon szerettem, éreztem, hogy tényleg megbánta, de nem tudtam elengedni a dolgot. Szexuálisan is eltávolodtam tőle, pedig előtte napi 3x szeretkeztünk...
2014. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!