Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások vagyunk, akkor hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások vagyunk, akkor hagyjam is, úgyse működne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már találkozgatok 1 hónapja kb (egy suliba járunk), eddig 4x találkoztunk. Beszélgettünk csak, meg imserkedtünk. Nekem nagyon tetszett, mielőtt még rámírt hogy megismerkedne, úgyhogy nagyon örültem neki.. az a baj, hogy mióta találkozgatunk, észrevettem, hogy teljesen mások vagyunk..legalábbis szerintem..17 éves én 15 de szerintem ő nagyon "jó kisfiú" hozzám..én iszok, néha cigizek, nem vagyok rá büszke meg nem rendszeres, de ilyen vagyok, laza..stb..ő kitűnő tanuló szinte, és szerintem nem igazán szokott eljárni sehova inni vagy ilyenek..pedig a baráti menők..meg ő is viszonylag.. Tudom hogy tetszek neki, de nem igazán lép semmit csak beszélgetések..Mit csináljak?? (azt is tudja hogy nekemse közömbös, mégse tesz semmit) szóóval amúgy nem tduja rólam ezeket a dolgokat..szerintem azthiszi énis ilyen jókislány vagyok..nyiljak meg neki? aztán max ha nem jön be neki vége??? vagy mi legyen??
2014. ápr. 27. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem laza vagy lányom, hanem egy elkényeztetett tucattini.
2014. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ostobának nézed az embereket? Azt hiszed, amit nem mondasz el valakinek, arról ő minden bizonnyal nem is tud?

Ha rád írt akkor tetszel neki és ennyi elég is. Neked is tetszik ő. Az is elég. Ha neki megfelelsz te, márpedig rád írt és nyilván látta, amit lát, stb. akkor örülj szépen neki. Nem attól lesz menő valaki, hogy iszik, cigizik, bulikba jár, vagy olyan emberekkel ismerkedik. Az a menő, aki képes önmagát adni bárhol, bármikor, van mire támaszkodnia önmagában. Ezt külsőségek sohasem adják meg. Vagyis de, a környezetének talán. De aki mélyebben belemászik az csak az ürességet, az alaptalan kamukat fogja látni, semmi többet.

Amúgy az, hogy valakik egészen mások valóban nehezítő körülmény lehet, de nem ilyen dolgokban. Bár talán ha az egyik fél otthonülős, míg a másik pörgősebb az beférhet ebbe a kategóriába, de miről is beszélgettetek ti az elmúlt idő alatt?

2014. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, h akkor vége? Ami nincs annak nem lehet vége.:D Csak félénk...
2014. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
próbáld meg!
2014. ápr. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nincs vele semmi bajom hogy ő ilyen kedves 2. csak egyszerűen úgy érzem nem illünk össze..pedig tetszik.

Általános dolgokról beszéltünk, suli, család, barátok szabadidő.. ilyenek. Ő nem tudja hogy ilyen vagyok.. Énse vagyok egy nagy bulizós, de azért péntekenként eljárok erre arra barátaimmal inni meg ilyenek..de ő nem ilyen, úgy vettem ki a beszélgetéseinkből..és ez zavaró mert pl így nem tudnám beleképzelni a társoságomba, ha mondjuk összejönnénk..

2014. ápr. 27. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!