Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak igénytelenebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak igénytelenebbek párkapcsolatok tekintetében?

Figyelt kérdés
Egy férfinek sokszor mindegy már, hogy ki a nő csak "lyuk" legyen rajta. Csomószor az van, hogy a férfik odamennek csomó nőhöz. Viszont a nők nemhogy odamennének, sorba utasítja vissza a pasikat. A nők válogatnak, igényesebbek a férfiaknak meg sokszor elég ha kinéz valahogy
2014. ápr. 27. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
nem igénytelenebbek. csak a nők számítóbbak.
2014. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Az 1. megmondta az igazat. Ami egyébként szomorú, hogy így van.
2014. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Kérlek.Próbálj ismerkedni és megtudod miért van így.
2014. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es Így is lehet fogalmazni, szebben hangzik az tény :D
2014. ápr. 27. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Nem igénytelenek,csak reálisan látják a lehetőségeket.Nyilván nem megyek be egy BMW szalonba,ha csak használt 10 éves kocsira van pénzem.Ettől még nem vagyok igénytelen,csak csóró.

A lányok többsége nem ilyen,ők akkor is BMW-t akarnak,ha nincs rá pénz.

Lefordítva:én magas,vékony fiúként nem fogok bepróbálkozni szép lányoknál,mert tudom,hogy úgysincs esélyem.

A csajok többsége meg az álompasira vár még 30 évesen is...

2014. ápr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
A férfiak külsőleg igényesebbek, a nők belsőleg. Vannak persze kivételek, de amíg általában egy férfi az alapján dönt, hogy egy nőnek legyen jó alakja például (persze fontosak a belső tulajdonságok is, de ha külsőleg nem tetszik, akkor esélye sincs a nőnek), addig egy nő hamarabb megszerethet egy olyan férfit, aki elsőre külsőleg nem jön be annyira neki, de a viselkedésével kompenzálni tudja.
2014. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nagyon rosszul látod a dolgot! a férfiak semmivel sem igénytelenebbek mint a nők, csak más a felfogásunk. egy férfi olyan nővel is lefekszik akivel nem alakítana ki kapcsolatot, mert szexelni sok esetben az olyan lány is jó. de menjünk tovább! a szexen kívül sok más gyakorlati haszna is van annak ha a férfi nincs egyedül és kellőképpen tudja irányítani a nőt, gondolok itt a takarítás, mosás, főzés stb... plusz ha jó társaság. nem csak a szépség számít egy nő esetében! szerintem a férfiak az érték-ráfordítás arányt nézik. hiába gyönyörű egy lány ha az összes értéke annyi, hogy szép és emellett csak a baj van vele. míg egy másik lány lehet, hogy átlagos, de számos más pozitív tulajdonsága van.

azok a nők akik így állnak hozzá a dologhoz azok 40 évesen is a tökéletes férfit fogják keresni és család nélkül macskákkal-kutyákkal élnek...

2014. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igénytelenebbek. Az, hogy sok embert elhív, nem jelenti azt, hogy igénytelen, miért lenne az?

Én nő vagyok, de nem gondolom magam válogatósnak. Legalábbis külsőségeket tekintve szinte bárkivel elmegyek ismerkedni randizni, aki első blikkre normálisnak és szimpatikusnak tűnik, és nincsenek olyan külsőségi dolgai, amik mondjuk nálam kizáró oknak számítanak (ez leginkább a higiéniában mutatkozik meg egyébként).

Aztán randi után 10ből kb 1-nek mondom azt, hogy akkor lehet folytatása, mert belsőre viszont kib-szottul válogatós vagyok, de én ezt tudom is. De nem azért, mert nő vagyok, hanem mert én ilyen vagyok, rengeteg nő ismerősöm beérné azokkal, akiket én elküldök, de nekem elveim vannak, és azokból nem engedek, még akkor sem, ha azt leszámítva amúgy a tag szimpatikus.

2014. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk igénytelenebbek, csak már a ronda 3,14csáknál is könyörögni kell egy randiért. És egyre többen úgy gondoljuk,feleannyit nem érnek amennyit bajlódni kell velük.

Mi legalább ennyiből jobbak vagyunk, hogy nem támasztunk irreális elvárásokat a másik felé.


A csajok többsége meg várja az álompasiját nyugodtan még 45 éves kiégett klimaxos milf korában is :D egész nyugodtan :D

2014. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is kb. úgy vagyok, mint a 8-as. Bőven utasítottam vissza külsőleg nagyon tetsző férfit, akik még rendesek is voltak, mert több dolog nem volt meg bennük, amit belsőleg elképzeltem. Viszont minden további nélkül beleszerettem olyanba, akit elsőre csúnyának láttam, viszont belsőleg az álmaim férfija volt.

Ilyen szempontból mondhatni rám, hogy én is válogatós voltam.

2014. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!