Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom akivel 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom akivel 1,5 évig voltam, és egy hete szakítottunk, most az unokahugommal jár! És olyan rossz érzés! Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés,mert sok mindent feladtam a volt barátomért,és még mindig szeretem!Most meg tudni,hogy pont az unoka hugommal van,aki a bizalmasom volt,és benne bíztam meg a legjobban!!Eléggé fáj ez a dolog!!!
2008. szept. 25. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia.

Háát..elfelejteni szerintem nem fogod tudni, talán megbékélsz a dolgokkal és majd továbblépsz egy idő után.Találsz magadnak valakit akit újra szerethetsz és megbecsül téged nem ugy mint az exed.Ehhez persze az is szügséges hogy ne zárkózz be 4 fal közé, hanem éld szépen a kis életed.

2008. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!És megpróbálom elfelejteni,hisz mást nem tehetek!!:(
2008. szept. 25. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
szia!! sztem hogyha már 1 hét alatt talált valakit nem is szeretett annyira téged:( keress valaki mást aki 100000-szer jobb mint ő :)
2008. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Megértelek, de ne úgy nézd, hogy az unokahugoddal van, hanem, hogy egy másik nővel, akivel boldog és az a nő véletlen az unokahugod. Van ez igy sajnos. Én a legjobb barátnőm exébe szerettem bele, hasonló körülmények között.
2008. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért szerintem elég durva, h másfél évet jártatok és 1 hét után az unokahúgoddal jár. Szerintem nagyon gáz mindkettőjük részéről, sőt, ha a helyedben lennék azt mondanám, h undorító. Főleg, h szerintem már amikor veled járt, akkor is lehetett vmi köztük (mégha nem is volt megcsalás akkor is), hiszen egy hét az nagyon kevés idő. Persze most mondhatjuk, h. úgysincs mit tenni. Hát nincs is... Szard le őket, többet ne bízz meg egyikőjükben se, éld az életet, hagyd, hogy rád találjon vki, aki megérdemel:)
2008. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Erre mondják h családban marad legalább :)

Amúgy részvétem.

2008. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok...így ismeretlenül is nagyon jól esett,és sokat segített!!Nem mondom,hogy elmúlt a fájdalom,de máshogy gondolkodom már!!

Megpróbálok élni,és felejteni!!

2008. szept. 25. 22:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes! Jó csaj vagy, ha már képes vagy így gondolkodni. Ilyen bunkók nem érdemlik meg h boldogtalan legyél miattuk.
2008. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kapj össze egy jó pasid,és mutasd meg nekik hogy nem vagy te olyan elveszett csaj!ha ilyen az exed,örülj neki hogy vége lett!!
2008. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!