Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves vagyok, és 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, és 4 éve járok egy sráccal. Eddig 2szer szakítottunk, de mind a kétszer össze is jötttünk megint, mert nagyon rossz volt egymás nélkül, viszont ha együtt vagyunk, megint nem jó. Lépjek tovább, ne lépjek tovább?

Figyelt kérdés

(se veled, se nélküled állapot)

nem akarom megint otthagyni, mert tudom nehéz lesz nélküle, magyarul a se veled, se nélküled dolog. Sokszor van az a fejemben, hogy milyen lenne mással, de nagyon szeret, jobban mint bárki más (szülők, barátok) és félek, h még egyszer nem kaphatnék ilyen jó embert magam mellé, és nagyon nagy lehetőséget szalasztanék el, amit később megbánnék. A szerelem már rég nem lángol, néha fel-fel lobban, de ez így a természetes nem? Legalábbis mindenhol ezt olvasom. Viszont a nagy szeretet részemről is megvan, belehalnék ha nem tudnám mi van vele, vagy nem találkozhatnék vele sűrűn. Ez az érzés általában akkor tör rám, ha találkozok egy olyan emberrel, aki megdobogtat bennem valamit. Eddig mindig jól tettem, hogy a páromnál maradtam. Nemrég a sors összehozott egy sráccal, és újra felerősödött bennem az érzés, hogy én mennék. De nem merek, mert mi lesz ha rosszul döntök, hisz eddig mindig megbántam, hogy otthagytam! És tudom hogy mocskosul hiányozna! Mit csináljak, szerintetek? Mert nagyon rossz, olyan mintha nem tisztességes játszmát játszanék.


2008. jan. 4. 13:43
 1/4 anonim válasza:
Figyelj! Szerintem, ha megdobogtatja más srác a szívedet, akkor az jelent valami! Énis éreztem ugyanezeket régen, mikor előjött a hezitálás nálam is ez volt, hogy nem mertem,mert féltem és bebeszéltem magamnak, hogy igazából én nagyon is szeretem őt és senki és semmi nem tudna elválasztani! De aztán jött valaki, aki másodpercek alatt megváltoztatta az életemet! Vele vagyok most is! ÉS iszonyatosan boldogak vagyunk! Szerintem tovább kéne lépned, mert azzal, hogy becsapod magad sokkal nagyobb gondokat okozhatsz! Lehet azzal fogsz elszalasztani lehetőségeket, ha nem lépsz! És ehet, hogy előbb vagy utóbb eljutnál oda, hogy megcsalod! Az pedig még rosszabb lenne... Én azt mondom gondold át és ha úgy alakul ülj le vele beszélni! Lehet az is sok dolgot könnyítene! Írd majd meg, hogy mi van, jó? :)
2008. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lépj lépj és lépj,

irtad nem jó együtt ---de nélküle sem---

hidd el, hogy van jobb is nála, csak előre kell nézni..

ha döntés képtelen vagy akkor mindig is visszafelé fogsz táncolni az előre lépés helyett..

tehát a következő kapcsolataidban is ugyanezek a problémák fognak fellépni---vagy hasonlóak---hogy a döntésképtelenséged fog mindig előtérbe kerülni..

a mostani helyzeted is arra kényszerit, hogy DÖNTS!

de mivel a biztosra szeretnél menni, a bizonytalan helyett, igy nem tudsz lépni sem...

hidd el jobb egy bizonytalan, mint egy biztos rossz!!

tapasztalat!!! és ez nem csak a párkapcsolatra érvényes!!

2008. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 éves vagy és már nem vagy biztos benne, hogy ő az életed párja. Képzeld el, mi lesz 10 év múlva? Na és ha akkorra már lesz 1-2 gyereked is? Akkor majd a gyerekekkel hagyod el????
2008. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elo pelda:

Kedvesem a volt menyasszonyaval 7 evet toltott el.... nagyon szerette a lanyt, mindent megadott neki. A lanynak o volt az elso es hat mitagadas jol esett a leanynak, hogy valaki megtalalta benne a not...eltelt 5 ev es szepen kikupalodott a lelkem a szep ruhaktol, jobb elettol.... igy utolag kiderult az is, hogy a lany folyamatosan csalta az utolso ket evben....egyszer megbocsatott neki a Kedves (mert tul jo szive van) meg majdnem masodjara is de az elet ugy intezte, hogy gyorsan meggondolja magat....

A lany tudta (valoszinu) hogy nem jo neki a kapcsolat de maradt es inkabb csalt - amig ki nem tettek a szuret - mert igy volt "kenyelmes".

HA ugy erzed kinotted a kapcsolatod megha nehez is, mert faj DE legy jo magadhoz es oszinte a tarsadhoz legy bator es lepj!

2008. jan. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!