Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Pár napja van egy "kapcsolatom".

Megbeszéltük, hogy ha fétlékenyek vagyunk szólunk a másiknak. A srác nagyon szeret engem, ezt rengetegszer bizonyította. De ha bármelyik csajjal beszélget neten mindig rámjön a féltékenység. Nem tudja, hogy az vagyok, de már majdnem síroka gép előtt. Nem akarok az lenni, próbálom magyarázni magamnak, hogy nincs miért, de nem múlik el ez az érzés és folytogat Mit csináljak?:(


2011. nov. 3. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
legaláb bevallod magadnak hogy gondban vagy. valami terapeutához fordulnék mert a féltékenység gyilkos.föleg ha tudod hogy nincs értelme. ezzel te is kikészülsz és a másik is.
2011. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom:( Itt sírok mindjárt és nincs akinek elmondhatnám, de küszködök ellene. Nem akarok bajt...
2011. nov. 3. 19:32
 3/5 anonim válasza:
Nem egyszerű.... De gondolkodj el azon, hogy ha meg akar csalni, akkor a féltékenységed (amiről nem is tud) megakadályozza? A féltékenységed előrébb viszi a kapcsolatot? Épít rajta vagy inkább rombol? Te soha nem beszélsz más fiúkkal? A másik meg az hogy ha pár napja vagytok együtt, akkor nem is várhatod el hogy ne ismerkedjen másokkal. Egy rendes párkapcsolat nem attól lesz párkapcsolat, hogy 2 ember azt mondja mi most járunk... Pár nap sokszorosa lesz az az idő amire kialakulnak a dolgok.
2011. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.:) Az a baj, hogy én ezt mind tudom, és ennek ellenére érzem ezt a rosszat, és nem múlik el. Olyan mintha az agyam külön élne a szívemtől:)

De nagyon rossz:( Én tudom, hogy nem csal meg, meg hogy ismerkednie szabad, csak megöl ez az érzés.

2011. nov. 3. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:

ezért mondom hogy keress valami terapeutát. pszichologust, természetgyogyászt.muszáj!

pont ez az hogy te élnél szivesen de az agyad mást akar. ilyen volt az exem. mindketten beleörültünk és vége is lett.persze ö azota is imád,de én ezt idegileg nem birom.

nincs önbizalmad. ezt lehet fejleszteni. ezért is jár az agyad külön utat. a féltékenység önbizalomhiány. elöbb fogadd el önmagad. addig mást se tudsz elfogadni és nem is tudsz rendes kapcsolatot létesiteni.

2011. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!