Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, ez normális?

Figyelt kérdés
szakitottunk barátommal(első szerelmem volt), most összejöttem egy másik sráccal, akit mostanában ismertem meg. egyik pillanatban úgy érzem, hogy az új hiányzik nagyon, másik pillanatban ugyanezt érzem a volt barátom iránt.:(
2009. dec. 24. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hú, hirtelen megijedtem, hogy a barátod jött össze egy másik sráccal. Miért volt szakítás? Olyan megoldhatatlan volt az ügy?
2009. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
közös megegyezés volt, de utána még se veled, se nélküled viszonyunk volt, aminek én vetettem véget végül, de igy is fáj..
2009. dec. 24. 15:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha hiányzik, keresd meg. Én is voltam így. Kiderült, hogy nagyon hiányoztam Neki is. De nem mertem zavarni.
2009. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mielőtt végleg dobtam volna, folyton egy lányról mesélt nekem, tőlem kért tanbácsokat és ez nagyon fájt, részben ezért is tettem meg a végső llépést. lehet már abba a lányba szerelmes, nem merem felkeresni:(
2009. dec. 24. 15:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát... Vigyázz, mert van ilyen taktika srácoknál, hogy féltékennyé tegyék a lányt... Hátha jobban megjön a kedved hozzá.
2009. dec. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha a féltékennyé tevés volt a célja, akkor bejött, de gondolom, ő arra számitott, hogy szerelmet vallok, helyette pedig megszakitottam vele a kapcsolatot.. remélem észreveszi magát
2009. dec. 24. 15:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, kétélű fegyver ez. :)) És azóta nem keres?
2009. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
megszakitottam vele a kapcsolatot, utána irt egy aranyos smst, de azóta, kb 3 hete nem:(
2009. dec. 24. 16:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát... Lehet csak arra vár, hogy jelentkezz. Mondjuk én elég bolond gyerek vagyok... Mert utána még próbálkozni szoktam hetekig, így, vagy úgy.
2009. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy szeret, sem azt, hogy hiányzom neki, bár lehet ez csak az én hülyeségem:D
2009. dec. 24. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!