Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andrewka kérdése:

Visszafogadjam ezek után?

Figyelt kérdés

December elején 4 év együttlét után kiderült h megcsalt a barátnőm. És szerinte nem működik a kapcsolatunk, már nem szerelmes belém. Sőt van egy másik srác akibe beleesett. Ma pedig írt h én járok a fejében ás tudja h elcseszte de bocsánatot akar kérni és tudja h nincs sok esélye, de beszéljünk mert ez alatt a három hét alatt rájött h belém szerelmes. Közben msn, iwiw üzenőfal stb teli volt vele h milyen jól bulizik, meg szerelmes stb. Nagyon tanácstalan vagyok. Nem szokott ilyen kérdésekben hazudni vagy mellébeszélni. A megcsalás is kibukott szinte rögtön.

Egyenlőre abban maradtunk h este találkozunk és beszélünk, de nem ígértem semmit. Szívem szerint a nyakába ugranék, mert én még most is annyira szeretem. DE valahogy nem érzem biztosnak h helyes lenne visszafogadni. Persze nem ott folytatnánk hanem előlről kezdenénk mindent, a randizást stb. Ő is így akarja. Valakinek van valami épkézláb tanácsa?


2009. dec. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egy megcsalást még meglehet bocsátani de csak ha tényleg nagyon szereted(kettőt már nem) És persze ha a csaj is akarja meg megbánta. Végülis emberek vagyunk. 20/L
2009. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha ez számít 22/f és 22/l

Elsőnek köszi. Az zavar leginkább h ebben a három hétben külső szemlélőként úgy tűnt h el is felejtett és annyira szerelmes az új srácba.

2009. dec. 24. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemel egy második esélyt. Természetesen ha azt is eljátssza, akkor dobd ki.
2009. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Az ember nem monogám, csak mi, EMBEREK találtuk ki!

Ezt jól jegyezzétek meg...

Szntem egy esélyt mindenképpen megérdemel még...

2009. dec. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó... ezt te komolyan ilyen könnyen kijelented? csodás. és mit mondjon az, aki életben nem csalt meg senkit? ja, az nem ember.
2009. dec. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szereted,és te is alig vagy meg nélküle....Utoljára bocsáss meg neki....Ja,és ugorj a nyakába!!! :)
2009. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!