Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett ez hirtelen?

Figyelt kérdés
Szóval elég sokat olvasom az oldalt főleg a párkapcsolatok részt és most így az év vége felé szinte mindenki szakít a párjával vagy nincsenek túl jól és elakarja hagyni stb.Miért lett ez így hirtelen télen?Sajna énis beleestem otthagyott a bnőm de kapásból tudok vagy 10ismerősömet akik ígyjártak és szakítottak.Milett most így évvégefelé?
2009. dec. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... én a párommal mindig télen veszekszem a legtöbbet, bár inkább a január-február hónapokban. Most sem vagyunk túl jól. Én sem tudom miért, de körülöttem is nem egy eset volt. Talán a téli depresszió... ha tanulsz, akkor a vizsgaidőszak stressze, szalagavatók, ha dolgozol, hogy hogy legyen elég pénz karácsonyra... ezek a kis dolgok feszültséget keltenek az emberben és a másik is feszült, elkezdődnek a viták, és.... valahogy így. :/
2009. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemtudom.. de nekem is nemrég lett vége :(
2009. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Passz. Én hálisten nem észleltem ilyesmit a körülöttem levőknél és engem sem érint a dolog, mindenesetre szomorúan hallom, hogy így az ünnepek fele mennek szét a párok.
2009. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most esik le mindenkinek, hogy másra vágyik biztos. (Nem konkrét személyre gondolok.) Vagy most döntenek úgy, hogy új életet akarnak kezdeni. Én is 2,5 év rossz házasság után most adtam be a válókeresetet valahogy télen könnyebbnek tűnik minden. 27L
2009. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. hát látom akkor tényleg igaz hogy mostanában szakítanak elég sokan :S Akit kinéztem magamnak lány azzalis nemrégsz szakított a barátja. remélem sikerül vele valami :)
2009. dec. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!