Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett hirtelen ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett hirtelen ennyire ilyen? Nem értem most miért csinálja ezt. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy lassan egy hónapja összejöttem egy sráccal. Én már totál bele estem mostanra, ő is mindig mondja hogy szeret, lényegében teljesen jó köztünk minden. Eddig mindig majdnem minden nap találkoztunk, maximum olyan volt, hogy péntekről szombatra voltam vele, szombaton reggel mentem haza és vasárnap este találkoztunk. Most, mivel vizsgázik, szombat óta nem találkoztunk, maximum msn-en beszélünk. Mivel általában vele voltam nem sokat kommunikáltunk előtte msn-en, de néha olyanokat ír, hogy elmegy még az életkedvem is. Például írom neki hogy ezen a héten ám nem éri csajozni, és akkor válaszol egy ilyet hogy ne kössem le, mert megszökik...de a leginkább az zavar, hogy mióta nem találkoztunk egyszer sem írta hogy szeret. Mindig csak elköszön hogy szia manó aztán én írhatom neki hogy szeretlek addigra kilencvenhatszor kijelentkezik. És amikor ott van nála valamelyik haverja,akkor még több bántó dolgot is kész írni.Egyszer amikor nála volt valamelyik írtam neki hogy hiányzol, válaszként meg kaptam egy ilyet hogy majd elmúlik... Igazából lehet hogy én fújom fel,vagy csak iszonyatosan hiányzik, hiszen az elmúlt időben minden nap találkoztunk, de ezeket a dolgait most nem nagyon tudom hova tenni..de tudom hogy szeret, mert a haverjaitól ezeket hallom vissza, akkor miért lehet most ilyen?
2011. jún. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagyok? 15-16-17? Mert akkor megértem a viselkedését, taknyos kölyök még (már elnézést) és így akar felvágni a haverjainak. Ez eléggé szánalmas, és számomra szakító ok is, mert egy ilyen emberrel nem lehet komolyan tervezni, ha neki fontosabb a haverjai véleménye, minthogy téged megbánt.

Ha idősebb akkor én azt mondom, nem szeret téged annyira mint te őt.

Szerintem ennél a srácnál találnál sokkal jobbat is, ne pocsékold rá az időd. Ha legközelebb bántó dolgot ír, vágj vissza te is neki és többet ne keresd...lehet elgondolkodna.


De ne legyen igazam...

20L

2011. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő 18 éves, én 19. De eddig nem ilyen volt éppen ez az ami zavar. Vagy csak éppen rossz hangulatában írta vagy megzavartam egy játékpartit a haverjaival vagy én nem tudom..
2011. jún. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!