Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők véleményére lennék elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék elsősorban kíváncsi? 1.5-éve udvarolok egy nőnek, harmincon felüliek vagyunk.3-éve ismerjük egymást, munkatársak is vagyunk.

Figyelt kérdés

Bevallottam mit érzek,és valami beindult .Gyönyörű ami kettőnk közt van. Szerelmesek vagyunk. Órákon át képesek vagyunk csókolózni ,a szerelmeskedést is nagyon kívánjuk egymástól .Többször egymás után. De mikor egymásba habarodtunk ,én csak az ő állítása szerint úgy tudtam akivel haverkodik ,csak ennyi és nem több. Az illetőt mint embert szereti,és hogy ki áll mellette ,de nincs ennél több érzése iránta.Sőt kicsit undorodik tőle mert igen csak gusztustalanul kövér az illető .De pár hónap után mikor titokba kellett még mindig találkoznunk a haverja miatt,állandó tuszkolásomra bevallotta ,hogy ők egy párt alkotnak. A lánynak volt pár olyan kapcsolata ahol csalták,és maga alatt volt mikor a gyerek felkarolta. Azóta együtt vannak de azóta se élnek együtt .Több mint négy éve így van.Hogy tisztába legyek,kérdeztem tőle mi van köztük mert igen csak ellentétek .Van e testi kapcsolat mert belegondolni is szőrnyű.Nagyon elhanyagolt kövér de az a lógó zsírral nagy lógó tokával,menni is alig bír. Ő azt állította nincs csók ,és ez igaz is,majd hogy nincs testi kapcsolat mert ezt megbeszélték mivel a nőnek ez nem megy de ennek ellenére együtt vannak.Nem hagyott nyugodni a dolog mivel köztünk minden olyan gyönyörű.Tuszkolásomra egyszer bevallotta hogy csókolózás az valóban nincs ,de a gyerek próbálkozik így hát mit tehetne ,és kiderült szeretkezik vele.A nő gyönyörű és még azt se lehet mondani a pénz motivál mert nem.Én többet keresek.De neki vele nem megy. Kicsit meg undorodtam de annyira szeretem ,úgy éreztem várnom kell.Adjak időt. Kérte.De 1.5-ből egy éve várok.A találkozásaink a lebukás veszélye miatt havi egy alkalom.Régebben napi szinten volt. Ha lát egy lánnyal beszélni egy hétig nem beszél velem kinyomja a telefont mert annyira féltékeny.És én miért beszélgetek nőkkel ha neki udvarolok. Mondom hozzád egy pasi jár kivel csók nélkül szeretkezel és még undorodsz is tőle.Hát én léptem az ő kapcsolatukba és nem fordítva.Ha neki udvarolok ne beszélgessek más nőkkel. Szavával élve eldugna egy szekrénybe a világ elől ,ne nézzenek más nők ,ne hogy hozzám érjenek. Sármos típus, és sportos alkat vagyok.Szerinte túl sokan akarnak csak én nem látom. De nem érdekel más. És én ki is mutatom neki mindig mennyire fontos ő nekem.Állandóan én keresem . Mindig elmondom mennyire szeretem,hogy hiányzik de ezt már nem bírom így, szamárként. Ő soha nem szólt még,hogy látni akar,vagy találkozzunk.Erre az a válasza miért ő teperjen Pedig egy találkozásért heteket kell könyörögnöm.Mikor mondom befejeztem,erre ő ,aki menni akar az mennyen az nem akar maradni. De egy pár nap után snassz sms-el fel keres és én vissza is esek ,és elmondom kimutatom mit jelent nekem.De folyton most nem lehet.Majd egyszer találkozunk. Pedig megőrül értem. Állandóan,hogy változzak én és ne beszélgessek nőkkel,pedig ezt sem teszem.Nem is érdekel más,és ezt ő is tudja,és mégis állandóan cukkol hogy a háremeim meg a barátos nőim így-úgy. Okot se adok rá.Pedig okos nő. Van esze. De ez már kínos kezd lenni,hogy folyton csak én teperek ,és kétszer mondta sírva hogy szerelmes belém ,de akkor az történt,hogy elmondta neki ez nem megy és hagyjuk az egészet. Pár nap múlva egymás karjaiba voltunk megint.Mert ő nem tud elengedni,mert bennem minden meg van és velem tudja elképzelni ,de a másikkal nem de őt se tudja elengedni mert egy dolog meg abban van meg de arra ne tudja a választ,pedig semmit nem érez iránta,nem szívesen mutatkozik vele ,és még gusztustalannak is tartja. Bennem a sok száz jó, nem elég egy dolog ellen.

Bocs ,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de jobban átlátni.


2014. márc. 7. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Semmibe vesz

Nem kellesz neki

Együtt van egy zsírdisznóval és kamuzik

Te meg tűröd.

2014. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért mutatja ki mit érez?Mert megőrül értem és szerelmes.
2014. márc. 7. 09:58
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha pár napig nem jelentkezem akkor meg keres.Van hogy azt mondja még nem tudja mit akar.De ennyi idő után? Folyton meg alázkodok ,néha meg könyörgök legyünk együtt mert annyira hiányzik .
2014. márc. 7. 10:01
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira szeretem nem tudok lépni. Nem tudom meg tenni ,hogy kilépjek ebből a nagy semmiből. Egy szamár vagyok ebben a nem nevezhető kapcsolatban.
2014. márc. 7. 10:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Hasonló történt velem is, még a 20-as éveim elején.

Az én párom nem volt zsírdisznó, sőt kifejezetten vékony. De neki az volt a nagy hibája, hogy nem engem akart, csak kellett neki valaki az ágyba. Mindenhová nélkülem járt, sokáig voltunk együtt, a barátaink közösek voltak, tőlük tudom, hogy engem is hívtak szórakozni, de a srác soha nem szólt, hogy menjek. Volt úgy, többször, hogy a lakásban hagyott, mint egy tárgyat és elment bulizni. Volt olyan, hogy mondta maradjak a szobába, mindjárt jön, én pedig vártam, majd meghallottam, hogy bográcsoznak a kertbe a barátaival, nekem nem szólt, hogy menjek le.

Akkor jött egy másik férfi, aki jóképű, vicces, ért a nők nyelvén. Hihetetlenül vonzott, bele is zúgtam, olyannyira, mint ahogy az általad leírt nő. És ott hagytam a "párom" érte, mert már akkor undorodtam tőle, csak a másik férfi járt állandóan az eszembe.

Summa summárum: ha annyira bolondul érted, amennyire leírtad, akkor elhagyná a pasit. Ha annyira okos, mint írod, akkor belátná, hogy ez így egyikőtöknek sem jó. Pláne, hogy egy éve vársz rá. Én februárban ismertem meg a másik férfit, és áprilisra minden szálat levarrtam az előző kapcsolatomban.

Lehet, hogy nehéz, de jobb, ha véget vetsz ennek a kapcsolatnak, valami oknál fogva, mindig csak a 2. leszel.

2014. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nincs érted megőrülve,csak játszik veled. A kövér pasas valszeg eltartja, vagy közös hitelük van, te meg ezzel nem tudsz felérni. Ha annyira szeretne, nem játszana veled 1,5évig. Jó veled is, de nem téged választ...


Ha akarod még magad jobban kínozni, akkor nyugodj bele, hogy első nem leszel.

2014. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nincs hitelük, és a nő semmit nem fogad el a gyerektől. Ez a furcsa. Nincs semmi közös dolog. A nő sehova nem jár el. Egy barátnője van és azzal is csak két hetente egy délután vannak együtt. A nőnek barátai sincsenek csak ez a gyerek.
2014. márc. 7. 10:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Csak hiszed! :D


Ne legyél már naív....istenem. Keressél mást,a nőt meg ne keresd többé!

2014. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ilyet el kell küldeni. Az a baj, hogy csak te nem látod, hogy nem kellesz neki. Csak szórakozik. Nincs ló alapon kb. Eleve hazudik neked, ugy használ téged mint egy rongyot. Hiába szereted stb, ha csak kifogásol.. Ha kellenél neki akkor veled lenne nem egy malaccal. Ez neked se jó. Ha undorodik tőle akkor minek van vele? Erre nem tud magyarázatot adni. Én a helyedbe messze elkerülném, legyen hisztis féltékeny akármi, de erősnek kell lenned! 22L
2014. márc. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annyiszor meg próbáltam de aztán ő keres ,hogy nem megy neki nélkülem és vissza is esek ebbe az ördögi körbe .Pedig már kínosnak és reménytelennek is érzem,de még is legbelül reménykedem.
2014. márc. 7. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!