Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj? Mit rontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Mit rontok el? :S

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt,ami igazából nem is lenne gáz,mivel nem célom minden második emberrel összejönni....

De már vágyom valakire,aki "hozzám tartozik".

Akárki jön be,senkivel nem jön össze....(nem arról van szó,hogy olyanokra pályázom,akik elérhetetlenek...)

nem gondolom magam csúnyának,meg vagyok magammal elégedve...sőt igazából még szépnek is tartom magam :)

Nem öltözködök kirívóan,szval...tényleg nem tudom mi lehet a baj....

Mit rontok el? Nagyon akarom,vagy mi?:S


2009. dec. 24. 18:35
 1/5 Giovanni ***** válasza:
100%
ismerkedj,flörtölj legyél ilyen aranyos boldog,kedves,szép,s tb. mint most ne add fel:D 16/F
2009. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, talán azért lehet mert nagyon akarod, inkább csak beszélgess fiúkkal és flörtölj egy kicsit, és egyszer majd csak megtalál a szerelem.

19/F

2009. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ismerkedéssel nincs baj,az könnyen megy...

de sokszor volt már rá példa,hogy kezdett kialakulni valami,aztán csak barátság lett belőle...

Sokszor már azon gondolkozok,lehet hogy túl közvetlen vagyok...:)

2009. dec. 24. 18:44
 4/5 Giovanni ***** válasza:

1. beszélgessünk ugy is unom az agyam:D mizujs?milyen a karid? de télleg ilyenért ne legyél szomi:( Nem veled van a baj ha nem velünk ha tul jó a csaj félünk h"megharap" nem tudom érted-e:) használd ki.Beszélgetésnél pirits kicsit oda olyannál aki teccik és lehet h kölcsönös.



nem szomizni mert én is az leszek kari van!!!ÉS hiddel néha sokkal jobb amikor nem tartozik hozzád senki:)

2009. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ari vagy :D

Hát eléggé szar...mondjuk nem ezért,,,ezen csak úgy gondolkoztam :)

Ha gondolod írj privit:) szeretek beszélgetni xD

2009. dec. 24. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!