Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtatok már le a párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már le a párkapcsolat lehetőségéről is, mert rájöttetek hogy úgymond rossz pasik vagytok? Volt valaki így?

Figyelt kérdés

A középiskola sikertelenül telt számomra a nők terén, még a szalagavatón sem táncolt velem egy lány sem. Azért próbálkoztam, de képzelhetitek ... aztán úgy voltam hogy megnyomtam a tanulást hogy jó egyetemre mehessek és legalább legyen jó állásom, biztos anyagi hátterem. Az egyetem alatt is próbálkoztam, néhány bulizós csaj becsúszott, de egy éjszakán kívül nem volt igényük többre. Miután lett munkám, jó fizetésem, elkezdtem úgy élni ahogy mindig is szerettem volna. Például abban az elegáns stílusban tudtam öltözködni amire mindig is vágytam. Eljárok kéthetente egy nagyon jó fodrászhoz, kozmetikushoz (nem vagyok homár, csak problémás a bőröm). Sokat adok magamra, most hogy van pénzem meg is tehetem. Vettem egy két éves felsőkategóriás autót, hitel és a szülői örökség segítségével pedig egy 80nm-es lakást. 5 éve járok konditerembe profi testépítő versenyző segítségével aminek meg lett az eredménye (nem vagyok nagydarab, 80kg izmosan, kockás has a 176-os magasságomhoz)


Mostanáig úgy voltam vele, hogyha nagyon akarok egy nőt mert megfogott, akkor bepróbálkozhatok nála minden további nélkül és reális esélyem van nála. 50-50%! Sokszor játszottam el a gondolattal, hogyha xy nekem tetsző csajhoz odamegyek, akkor alakulhat valami. Teljesen pozitívan fogtam fel a csajozás dolgot, nem gondoltam hogy bármi vesztenivalóm lenne, pláne nem aggódtam amiatt hogy nagyon jó nő a kiszemelt. Egyszerűen úgy gondoltam hogy én mindent megtettem amit tudtam annak érdekében hogy kihozzam magamból a maximumot mind belsőségek, mind külsőségek terén. Ennél többet nyújtani nem tudok.


Telt-múlt az idő, de nem igazán jött össze egy randi sem. Inkább a "legyünkcsakbarátok" mondat hangzott el legtöbbször.


Belső tulajdonságaim mások szerint: kedves, megbízható, jó fej, humoros, "nem az a túl sok". A hátam mögött is ezeket mondják rólam, nem szoktam megbántani, kibeszélni vagy kicsúfolni senkit. Ahol tudok segítek.


Ez idáig nem is foglalkoztam igazán a lepattintásokkal, gondoltam hogy "jé ott egy másik tök helyes csaj" na majd vele megpróbálok összeismerkedni. Nem láttam akadályát hogy miért ne sikerülhetne. Viszont hétvégén találkoztam több nő ismerősömmel, akik leültettek és a következőket mondták nekem:


Minden nő a pasik arcát nézi meg és ha az nincs összhangban a többivel, akkor nem lesz semmi. Nagyon jó és tök aranyos hogy én ilyen sokat tettem annak érdekében hogy a maximumot nyújtsam az "alapanyagaimból" de sajnos el kell hogy mondják hogy arcra csúnya pasinak számítok, ezt pedig nem fogom tudni kompenzálni a szép ruháimmal és az ápoltságommal. Meg a pénzemmel és a jó belső tulajdonságaimmal se. Azt mondták hogy majd egyszer találok egy olyan nőt aki nagyot csalódott egy álompasiban vagy el is vált tőle és hogy ők majd milyen nagyon fognak értékelni egy ilyen jószívű, magára és párjára sokat adó pasit.


Letaglózott teljesen a dolog! Soha nem hittem magam jó pasinak, de azt hittem hogyha összeszedem magam akkor ezt a nők értékelni fogják és a jó belső kisugárzás és a többi esetleg elfelejteti a nem túl előnyös arcomat. Magyarul azt hittem hogyha szép csomagolásba teszem a testemet akkor legyűröm az akadályokat. Hát nem így lett ...


Azóta megmondom őszintén hogy ki sincs kedvem menni az utcára. Amikor kimegyek rá se merek nézni egy nőre sem, úgy érzem hogy megalázom őket a pillantásommal is, nem még a közeledésemmel. Utólag visszagondolva azt látom, hogy talán én voltam túl nagy önbizalommal és azokhoz a nőkhöz akiknél próbálkoztam egy magam fajta labdába se rúghat. Félreértés ne essék, én nem a modellekre mentem hanem a jó kisugárzásra, hogy "egybe legyen" a csaj. Egy szép mosoly, egy jó testbeszéd engem levett a lábamról. Ugyan szeretem a szőke, alacsonyabb lányokat, de számomra a mosoly, a kedvesség, a szép nagy szemek sokkal többet jelentenek mint egy kerek popsi vagy két nagy mell.


Mit gondoltok arról ami velem történt? Ti mit csinálnátok, hogyan tovább?



2014. ápr. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd, egy nem tipikusan "szép" arcot bőven lehet kompenzálni jó testtel. Férfi és nő esetében is. Izmos vagy és magas is a leírásod alapján, szóval nem az a kategória vagy, aki senkinek sem kell. Először magadat kell elfogadnod.:)


24N

2014. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy nagyon jó dolog, hogy ilyen sokat tettél érte, hogy jó formába hozd magad, valamint sokat tanultál és most jó állásod van, de ha jól értem még nem volt egy kapcsolatod sem. Ezt a kisugárzásodban is érezni lehet, ebben szinte biztos vagyok, valamint szerintem próbálj egy olyan lányt keresni, aki a te kategóriádba való. (Pontozd magad 10-es skálán, majd a csajt is akit kiszemeltél, persze ez csak egy nagyjáboli dolog). Egyébként milyen sűrűn jársz el haverokkal/barátokkal szórakozóhelyre/kocsmázni stb., ahol lehetőség adódik az ismerkedésre? Azt még esetleg megkérdezhetem, hogy mennyi idős vagy?
2014. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy verd ki a fejedből ezt a hülyeséget! Nehogy már elhidd a nőismerőseid "szakértő" véleményét! Az ismerkedés témakörében soha ne kérj tanácsot és véleményt egy nőtől. A logikus gondolkodás mentén fognak neked választ adni, de a valóság nem úgy működik, mint ahogy azt ők gondolják. Ezen még ők maguk is meglepődnek sokszor.


Szerintem kicsit csipkelődősebb stílust kellene felvenned. Megvan hozzá az eszed, de nem maradhatsz mindig csak kedves és jófej. Ez az egyetlen hibád, és ezt egyik nő se fogja megmondani neked. Változtatnod kell ilyen irányban, mert a jelenlegi módszereddel sokkal nehezebb nőt találni.

2014. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: én elfogadtam egészen eddig magamat. Csak valahogy most kiborultam amiatt, hogy amit a nők hangoztatnak mint pasi értékek és vágyak, azokat hiába "teljesítettem" nem vagyok előrébb. Remélem hogy igazad van és tényleg van akinek "ez" kell.


2: Köszi. Barátnő státusz nem volt még soha. Az biztos hogy ezt érezni rajtam, én is tudom. De próbálom jófejséggel és odafigyeléssel kompenzálni. Úgy látszik ez nem nyerő a nőknél. Sokszor mondják hogy a bunkókra buknak akik le se sz**rják őket, de én nem tudok olyan lenni. Az egy szerep lenne, én meg magamat akarom adni. Sokszor eljárunk a haverokkal mindenféle változatos programokra, hobbikra, szóval azzal nincs gond. 25 múltam amúgy.

10-es skálán? Fogalmam sincs az a baj. Eddig azt mondtam volna hogy 7-8, jelen pillanatban 3-4-nek érzem magamat. Csajoknál a 4-től egészen a 10-ig próbálkoztam. Ezek szerint 4-es alatt vagyok?


3: Ebben lehet valami. Mondom, ez a felvett stílus távol áll tőlem. Ha kitalálom ezt a csipkelődést utána meg ha kapcsolat lesz "visszaváltozom" az szerintem nem túl jó. Mert évekig nem lehet szerepet játszani. Én meg nem vagyok ez a csajokat csesztetős, szexuális utalgatós típus.

2014. ápr. 28. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali

Tudod ez mindig így van. Minden srác aki kedves, nem bunkó és tiszteli a nőket, az életét oda adná valamelyikért, azt szarják le (A LEGTÖBBEN). Szinte csak azt nézik h helyes vagy-e, meg hogy mennyire vagy k_csög velük, mert ha helyes vagy és k_csög akkor kellesz nekik. Ha meg ... na m1. A lényeg az, hogy tudom hogy mi van veled, mert velem is ez van, hiába vagyok csak 16 éves. Okés nekem nincs jó testem, de szerintem eléggé kompenzálja az hogy a gondolkodásom már messze nem gyerekes, és elég jól megértem a másikat. DE a gond az hogy ez senkinek nem kell. Mindegyik azt mondja hogy hát miért nincsen ilyen pasi a világon, azt amikor találkozik egyel úgy pattintja le hogy észre se veszi.

Én is azt mondom hogy inkább olyan kategóriába keresgess, ami elfogad téged ahogy vagy. Önbizalmaddal nincsen baj, és ez jó, csak azzal van a baj, hogy épp ezt szarják le a mai világban.


Sok sikert neked !

2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5: Köszi! Hát ez az ... Amikor én 16 voltam még azt hittem hogy annyi idős korban ez még természetes és majd kinövik, érnek annyit hogy más is számítani fog. Hát tévedtem, a huszas korosztály sem az. Talán ezért is említették a haver csajok a már elvált, magukat kiélt nőket. Hát nem tudom.


Azért nem adom fel a dolgot, de most egy ideig nem fog érdekelni ez az egész téma. Most egyszerűen besokalltam és nem tudok foglalkozni a nőkkel, sőt rájuk nézni sincs kedvem. Elhagyni nem fogom magam, nem adom meg ezt az örömöt senkinek és nem fogom eldobni azt amiért annyit dolgoztam.

2014. ápr. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!