Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy egy fiú nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy fiú nem akarja "kiélni magát"?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk, boldogok vagyunk, és én vagyok az első barátnője és első szexuális partnere (idősebb vagyok nála, és nekem nem ő az első). Azt mondja, hogy nincs szüksége arra, hogy mással szexeljen valaha is, elég vagyok neki, de én mégis félek, hogy egyszer később rájön, hogy nem "vadászott" eleget. Pedig maximálisan bízom benne. Szerintetek?

2014. ápr. 28. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet hogy te vagy neki az igazi és akkor kitart melletted hidd el.
2014. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne létezhetne ilyen? Az sem természetes ha vki 5000 nővel fekszik le, akkor azért aggódnál mert tuti h nem állna le és megcsalna... Minden ember más.
2014. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen! létezik! az én barátom is ilyen, és persze nőként én is így érzek. a "kiélés" amúgy is egy hülyeség, azt sugallja, mintha a kapcsolat nem is lenne igazi élet, mintha az egy korlátozott körzet lenne. Pedig éppen, hogy ott élhetsz azzal, akivel szeretnél és lehetsz vele nagyon boldog ;)
2014. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Normális emberek kitartanak a választott párjuk mellett akit szeretnek, nincs szükségük senki másra ha boldogok. Persze ehhez fenn is kell tartani a jó kapcsolatot, ami keveseknek sikerül.
2014. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem laposodik el a szex, élvezi akkor simán lehet...amint ellaposodik egy idő után nézelődni fog! tapasztalatból mondom!
2014. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom megmondani, mert a jövőbe nem látok :)

Mindkettő lehetséges: szükséges van arra, hogy tomboljon fiatalon | semmi szüksége nincsen rá, csak veled tök jól el lesz életetek végéig

2014. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Ha azt mondja és bízol benne, biztosan úgy van. Írtad, bízol benne, akkor ne komplikáld túl. Örülj, hogy nem akar mással kaffantani...
2014. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Partnerem már 34 éves, és előttem csak egy kapcsolata volt, amiből 8 év után a nő lépett ki.
2014. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, és 17 éves korom óta van párom. Az első kapcsolatom, és az első szexuális élményem is vele éltem át. Ezt a kérdést ő is feltette nekem, de hidd el, létezik ilyen pasi. Nekem speciel fontosabb a kiegyensúlyozott, nyugodt párkapcsolat, amiben jól érzem magam, mintsem, hogy hetente más nő mellett ébredjek...
2014. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik... Én 28 éves vagyok. 24 voltam amikor összejöttünk a férjemmel, aki akkor töltötte a 21et - 1,5 hónappal az után hogy összejöttünk.


Nekem addigra már voltak kapcsolataim. Neki én vagyok/voltam az első mindenben.


Én 25, ő 22 éves volt amikor összeházasodtunk. Azóta is minden tökéletes. Remekül megvagyunk, istenieket szexelünk, egyikünket se érdekli a mással való szex. Nekem szarok voltak a tapasztalataim, őt meg nem érdekli más nő.


Ha annyira ki akarta volna élni magát 15-16 éves kora óta dughatta volna a csajokat, de nem így akarta. Ennyi.


Vannak ilyen típusú férfiak is hála az égnek:)

2014. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!