Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja hogy én csókoljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja hogy én csókoljam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves vagyok és a barátom 19, nem rég óta vagyunk együtt és ma volt az első szájra puszi de azt is úgymond utasított hogy adjam neki mikor magához vont, és mondta hogy ő ezzel nem éri be (vagyis gondolom csókot is szeretne) csak az a bökkenő hogy nekem ő az első és én félek ettől neki már volt előttem 3 barátnője , miért nem csókol meg ő ? miért tőlem várja hogy én lépjek ?



2014. ápr. 26. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont azért, amit írtál! Hagyja, hogy Te diktáld a ritmust, ne ő okozzon neked esetleg túl nagy izgalmakat.:)

Csak mondd meg neki, ha azt szeretnéd, hogy ő csókoljon meg!

Ő is megmondta!....

2014. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. válaszolónak ! :)
2014. ápr. 26. 01:14
 3/7 anonim válasza:
Pontosan így van!!! Fiú vagyok és velem és a barátnőmmel is pont ez volt!
2014. ápr. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajdejó! Pedig csak tippeltem, kiagyaltam!:)
2014. ápr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló leírnád privátba vagy valahova hogy pontosan hogy is haladtatok előre ?
2014. ápr. 30. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert nem akar téged letámadni, és ha te kezdeményezel, már tudni fogja,hogy te is biztosan akarod azt a csókot.
2014. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2014. máj. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!