Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem normális igaz? Anyám...

Ez nem normális igaz? Anyám miért rajtam akarja kiélni a nőiességét?

Figyelt kérdés
Kezdem azt érezni hogy anyám beteges módon rajtam akarja megélni a nőiességét.Bár nem vagyok tini,de túl öreg sem,fő iskolára járok így hétvégente haza járok 1-2 napra így sajnos muszáj otthon aludnom.Nos úgy érzem anyámnál valami nem stimmel,úgy érzem nem mint a fiaként hanem mint férfiként tekínt rám.Azt hozzá tenném hogy apám elhagyta pár évvel ezelött,és olyan érzésem van mintha én valami pótlék lennék ő helyette.Nem tudja betőlteni az anya szerepet,mintha nem tudná elfogadni hogy öregszik..Már betgesnek érzem a hozzám való viszonyulását..
2012. máj. 3. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális. :s
2012. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt is észre vettem rajta hogy volt olyan hogy mondtam hogy nem megyek haza 1 hónapig kb,kb majdnem szívrohamot kapott és láttam az arcán hogy jaj úristen most mi lesz..Nem normális ezt merem állítani,nem tudja elfogadni hogy már nem 30 éves.
2012. máj. 3. 11:18
 3/22 anonim ***** válasza:
kicsit bovebben kifejtened?miket csinal?
2012. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos van ilyen, én is ismerek ilyen anyát. Akkor jönnek elő igazán a problémák, amikor neked lesz párkapcsolatod és senki nem lesz hozzád elég jó, rátok telepszik majd.

Nagyon kényes helyzet, mert hiába mondanád el neki, max. megsértődne, de be nem vallaná - még magának sem! Próbálj meg arról beszélgetni vele esetleg, hogy nem szeretne-e magának párkapcsolatot, illetve finoman utalgass rá, hogy neked tetszik valaki, szóval éreztesd, hogy neked is igényed van normális párkapcsolatra, meg neki se ártana, ha lenne sajátja... de nagyon óvatosan!

2012. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 11:18


Nem tudom ezt így elmondani,azt a reakciokból és a viselkedésből látnád,egyszer elmentem vele valahova mert megkért hogy vigyem el,ott az eladó férfi azt hitte hogy a barátnőm..

56 éves de úgy öltözködik mint a 20 éves barátnőm,most ne hülye pi.csás ruhákra gondolj.Az a baj ezt így nem tudom elmondani,ezt kivülről kellene látni..

2012. máj. 3. 11:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Az egész vizsonyulás hozzám és a viselkedése..Sajnos ezt nem tudom így elmondani,de ha látnád kívülről akkor megmondanád te is hogy ez nem normális..
2012. máj. 3. 11:22
 7/22 anonim ***** válasza:
69%

Már ne haragudj,de milyen választ vársz??A legtöbb ember akárcsak én magam is azt fogjuk mondani,hogy nem normális ez a fajta viselkedés.Na és utána? Mit vársz? Pocskondiázást? Azt hogy anyukádat ismeretlen ember idiótától kezdve az elmebajosig titulálják?Írod hogy egyetemista vagy.

Akkor miért nem állsz oda anyád elé,és mondod el neki,hogy

-anyu!Engem borzalmasan zavar a viselkedésed! Én nem a hapsid vagyok hanem a fiad.Lehet,hogy nem árt orvosi kezelésre menni,mert amit művelsz az nagyon nem normális,és büntetendő is."


Azért a legtöbb nő ha hideg zuhanyt kap,valamilyen szinten észhez tér.Ha anyud nem tért észhez,akkor orvossal kommunikálj.

2012. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"mondtam hogy nem megyek haza 1 hónapig kb,kb majdnem szívrohamot kapott és láttam az arcán hogy jaj úristen most mi lesz."

- ez meg megint egy másik probléma, kb. minden fiús anyuka így viselkedik, apukám is ki szokott akadni nagymamámon. Neki is folyton "kötelezettségei" voltak: fodrászhoz, kozmetikushoz kísérni, karonöltve sétálni vele az utcán, stb... Ez is szörnyű. :s

Sajnálom a fiúkat ilyen szempontból, nagyon rájuk tud telepedni az anyjuk, sok ilyet hallottam már. :( (Tisztelet a kivételnek persze, nem mondom, hogy mindenki ilyen!!)

26/L

2012. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Miert nem probalod akkor megbeszelni vele?

Hat eleg nemnormalis hogy nem fiaként nez rad!Ha tenyleg igy van kesobb neked lessz meg a bajod belole ,ha majd hazaviszed a baratnodet!Anyud meg majd uldozne el,pont emiatt amiket irtal!Probalj beszelni vele!

2012. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 11:19


Na igen a párkapcsolat,azt már megfigyeltem hogy ha van valakim és jól érzem vele magam,akkor elkezd piszkálni és bántani hogy még véletlenül sem érezzem jól magam,próbál ránk akaszkodni,volt egy 4 éves kapcsolatom mindig a nyakunkra járt és már a barátnőmet is idegesítette,egy csomoszór velünk akart jönni.eZ Még régebben volt,utánna volt egy 2 éves kapcsolatom,onnan teljesen kizártam még be sem mutattam a lánynak,és érdekes az a kapcsolatom működött,de viszont sértődés volt belőle,mármint anyám részéről,de ezt is mondtam neki hogy miért.

2012. máj. 3. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!