Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Lehetek immunins a csók ellen?

Figyelt kérdés
ha a barátom megcsókókol alig érzek valamit, jó jó, de az a fenenagy bizsergés nincs, viszont ha a nyakamat puszilja meg akár egyszer is, úgy elkezdek bizseregni, hogy csak na. az előző barátommal is ez volt a helyzet, pedig őt nagyon szerettem, a mostanit ,meg kezdem megszeretni. miért lehet ez?
2009. dec. 24. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
én sem izgulok fel sima csóktól... de ha nyakamat csókolgatja, úgy már én is.
2009. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez van. ÉS én kíváncsi vagyok a válaszokra, mert tényleg nem tudom, hogy miért nem izgat fel a csók. Eddig 2 barátom volt, de egyiknél sem ájultam el a dologtól..tán ők csókolnak rosszul vagy alapból nem tudom élvezni? Ha a nyakamat puszilja vagy a dekoltázsomnál, attól viszont elolvadok. Talán csak a srác technikájával van gond.

15/L

2009. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
am erre én is kíváncsi lennék.. első válaszoló voltam.
2009. dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert a nyak egy nagyon érzékeny erogén zóna,sok idegvégződéssel.Amugy ezzel még vagyunk így egy páran. ;)
2009. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mind a két barátom jól csókol, csókolt, de ettől függetlenül nagyon nem izgat fel a dolog...
2009. dec. 24. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolj bele mit kívánsz előx? hogy megcsókoljon.. lehet h nem is élvezed de miután elkezd máshol is puszilgatni magától nyak arc stb sokkal élvezetesebb törődjetekbe:D rakjátok a szátokat a nyakatokra:D 16f
2009. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy immunis rá. Csak a nyak nagyon érzékeny ahogy már írták. Egyébként 21 éves vagyok és csak néhány hónapja jöttem rá, hogy a csókban is mennyi élvezet van. Persze azért hozzá tenném, hogy szeretek csókolózni de miután több éves kapcsolatban vagyok a csók már nem olyan mint az elején. Na az a lényeg, hogy néhány hónapja, amikor én épp menstruáltam (mi ilyenkor nem szexelünk) és hetek óta nem találkoztunk csak akkor. Egész éjszaka csókolóztunk mint amikor még csak egy hónaposak voltunk, és csak ettől annyira felizgultam, hogy már remegtem. Csodás érzés volt.
2009. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!