Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem örök nyomot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem örök nyomot hagy?

Figyelt kérdés
Lassan 18 leszek volt egy komoly kapcsolatom egy évig én szakitottam vele de tudom hogy nem szeretem mégis legalabb két hetente latnom kell meg arra gondolok hogy nem fogok kelleni a jovoben senkinek ha minden kapcsolatom igy megfogom szakitani de egy idő után nem jó ha szeretnek nem tudom miért amikor már úgy nagyon szeretnek nem birom pedig ugyanúgy érzek de orlodok baj van velem?
2014. ápr. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Képzelj el engem 8 év után.
2014. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bennem nem hagyott, már egyáltalán nem érdekel.
2014. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelem mindig véget ér, de sosem múlik el.


Coelho :D

2014. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bennem igen
2014. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Coelho es a facebook szerint igen, de egy gondolkodo, erzel eire figyelo esado embernek nem!

Az ember tobbszor is keoes a szerelemre... es szerelmes egyszerre csak egy emberbe lehetsz... vagyis ha elsz, tapasztalsz erzel, kelsz, fekszel, akkor elmulik... mind az elso, mind az utolso elotti!

2014. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem örök nyomot hagyott.
2014. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden igazán nagy szerelem hagy valami nyomot.
2014. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most is szerelmes vagyok de tudom hogy véget fog érni mindig elmulik a szerelem belolem és ezzel mast is bantok meg nekem is sok lelkifurdalassal jar . Félek hogy sose lesz olyan ami tart mar ha lesz a jovoben
2014. ápr. 28. 20:03
 9/9 anonim ***** válasza:

az, hogy elmúlik a szerelem, nem rossz dolog! sőt, nagyon is jó! hiszen helyet ad a kevésbé önző érzelmeknek és ténylegesen egymásra figyelő párkapcsolat alakulhat ki belőle!

aki a szerelem elmúlásától fél, csak azért teheti, mert képtelen a tényleges szeretetre!

2014. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!