Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen "nyitott" kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról, mikor a két fél (elvileg) szereti egymást nagyon, de mindketten bármikor kereshetnek egy második vagy akár harmadik partnert is és ezt a párjuk elnézi, hiszen ő maga is csinálhatja.


Egy ismerősöm él ilyen kapcsolatban a barátnőjével. Egyébként mindketten értelmesek és jó fejek, de nem tudom felfogni hogyan képesek erre. Pl. mikor legutóbb náluk voltam, a lány ment éppen valami kocsmába pár évfolyamtársával, a srác (barátja) meg még mondta is neki, hogy "na aztán pasizz be rendesen!:)"


Persze nem nézem le őket emiatt, csak nekem ez elképzelhetetlen. Ti hogyan álltok ehhez?



2013. márc. 13. 15:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Számomra ez nem kapcsolat. Ha szeretek valakit, akkor nem tudom elképzelni sem, hogy mással legyen.
2013. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Én is így állok hozzá, meg is beszéltem ezt a sráccal, de ő azt mondja, hogy ők képesek egyszerre több embert szeretni akár.


Én ezt nem nagyon tudom elhinni... de hát...

2013. márc. 13. 15:20
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha nekik jó, és működik így, akkor csinálják. Amíg jól érzik magát így egy pár, addig semmi gond nincs, nem találok benne semmi furcsát.
2013. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább barátság extrákkal. kötődéstől félnek.
2013. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, féltékeny típus vagyok és nagyon ragaszkodó.
2013. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
nem szerelmesek, szeretik egymást nagyon, mint egy társ és így nekik simán belefér
2013. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Egyébként együtt is élnek, egy lakásban már évek óta. Kb. 2 éve vannak együtt.
2013. márc. 13. 15:21
 8/26 anonim ***** válasza:
1. vagyok: szerintem nem több embert szeretnek, hanem több emberrel szexelnek. Azon van itt a hangsúly, hogy minél több mindenkivel szexeljenek.
2013. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as: Nem. Én beszéltem a sráccal erről és ő mondta, hogy ők mindketten képesek lennének több embert szeretni, azért csinálják ezt. Ez nem csak a szexről szól náluk. Ő azt mondta eltudná képzelni, hogy hárman éljenek együtt "kapcsolatban"
2013. márc. 13. 15:23
 10/26 anonim ***** válasza:
nekem ez nem fér bele.egy kapcsolat és a szex is csak 2 emberre tartozik
2013. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!