Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok nyitott kapcsolatrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nyitott kapcsolatrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 08:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mindenki a szerelem temaval jon az egy idoszakos erzes lila kod aztan eltunki semmi mas
2014. ápr. 30. 12:33
 12/14 anonim ***** válasza:

fellángolás= időszakos lila köd = nem igazi szerelem


igazi szerelem= igazi érzelem nem múlik el SOHA


Nem mindegy melyiket érezzük. Én tudom, mert tapasztaltam mindkettőt. Fellángolást régebben, igazi szerelmet meg a férjem mellett évek óta.


Szóval ne hasonlítsuk össze a kettőt mert nem ugyan az.

2014. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Részemről nem gondolom, hogy aki nyitott kapcsolatot akar, az valóban szerelmes (vagy, hogy egyáltalán volt-e már szerelmes bármikor is, és itt nem a rózsaszín ködre célzok), inkább csak amolyan szoros baráti kapcsolatról lehet szó. Én viszont egy percig sem bírnék együtt lenni egy olyan emberrel, aki „csak mint barátot” szeret és nem tudja viszonozni az érzéseimet. Mert véleményem szerint:


- van a baráti szeretet, ami pont attól baráti, hogy hiányzik belőle a szexualitás, testileg nem vonzódnak egymáshoz a felek;

- van a fellángolás vagy szenvedély, ami a kapcsolatok kezdeti szakaszában jellemző, erős fizikai vonzódással jár, de még nem ismerik ténylegesen egymást, „lila köd”-szindróma;

- illetve van az a fajta szerelem/szeretet, amikor valakit jól ismersz, pontosan tisztában vagy a pozitív és negatív tulajdonságaival, mégis szereted, tiszteled mint embert és maximálisan megbízol benne, emellett pedig kívánod is. Ez a lila ködből alakul ki, ha a megfelelő emberrel vagy, és már közel sem olyan intenzív. Úgy gondolom, ilyen érzések megléte esetén szoktak hivatalosan is elköteleződni az emberek.


Mindez a másik iránti tisztelet és a mély érzelmek összessége pedig meggátol abban, hogy valaha is megcsald őt, mert egy ilyen volumenű tett a bizalmat és a tiszteletet megsemmisíti, a pozitív érzelmeket pedig fájdalommá konvertálja. Ezt alapesetben nem akarod; sem fájdalmat okozni a másiknak, sem pedig szétrombolni a kapcsolatot.

Az pedig, hogy sorozatosan ezt kelljen átélnem egy pasi mellett, számomra elviselhetetlen mértékű fájdalommal járna, ami nem hiányzik. Abba meg ne is menjünk bele, hogy ilyen, számomra bizonytalan körülmények között gyereket biztos nem szülnék abba a kapcsolatba, mert az már azelőtt tönkremenne, hogy a gyerek megszülethetne.

2014. máj. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

02:09-es vagyok:


Annyival kiegészíteném a válaszomat, hogy a fenti okok miatt természetesen nekem sem fordulna meg a fejemben, hogy ilyesmit kövessek el a párom ellen. Esetleg egy hármas szexben lennék benne, ha mindketten akarnánk, vagy abban, amit az egyik előző hozzászóló említett; ha a barátom csak pasikkal lenne együtt rajtam kívül, tehát én lennék az egyetlen nő az életében.

2014. máj. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!