Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy a volt párom szerelmes lett egy másik lányba?

Figyelt kérdés

Több mint 5 és fél évig voltunk együtt a volt barátommal. Mindkettőnknek első nagy szerelme volt a másik. Nagyon szerettük egymást,rengeteg mindent átéltünk együtt....

De a szakítás előtti pár hónapban már lehetett érezni, hogy valami megváltozott, ellaposodott a kapcsolatunk.

Volt párom is mondta hogy már nem szerelmes de ő szerelemre vágyik, ezért szakítottunk, viszont a szakítás után ugyanúgy találkozgattunk,beszélgettünk...

(5 hónapja történt a szakítás)

Mivel ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot, igaz egyre ritkábban beszéltünk, ahogy telt az idő, ezért tudtam majdnem mindenről ami vele kapcsolatos(család,barátok,nőügyek)

Mondta pár napja, hogy van egy lány akivel nagyon jóba lettek,eleinte csak barátok voltak,aztán egyre közelebb kerültek egymáshoz és egymásba szerettek...

nekem ez nagyon fájt, bele gondoltam hogy nemrég még engem szeretett, engem féltett, én hiányoztam neki,rám gondolt és most meg ott van az a lány, akibe beleszeretett..

Mit csináljak? Azóta alig tudok aludni, enni...

Állandóan csak erre gondolok, olyan reménytelennek látok mindent és ürességet érzek.


valaki segítsen :'(


2014. jan. 19. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

van ez így.

az én bolt barátnőm a szakításunk után 3 héttel már mással volt. gyanús hogy a kapcsolatunk vége felé, már izította a másik pasit is...dehátt ez van.

lépj túl rajta, keress mást, járj bulizni. Hatalmas a pasitöbblet, csak nézz körül :)

2014. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez természetes egy szakítás után.. Sablon szöveg , de az idő megold majd mindent. Járj el sokat a barátnőiddel töltsd ki a megüresedett idődet valami hobbival és ismerkedj
2014. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elmúlik.Idő.Nem egyik pillanatról megy a másikra, főleg ha szeretted. Arra figyelj, hogy az új nő, mivel nagy átlagban mindegyik ilyenkor játssza a féltékeny egyedet,és hogy a pasi a tulajdona, leakadjon rólad, mert csesztetni fog, titokban, hogy a pasi előtt alád tegyen minden vonalon.

Lépj át rajta.

2014. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy valaki azt mondja/gondolja, hogy szerelmes, az mindig később derül ki. Az új nőtől semmit ne nyelj be.
2014. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszoló, ettől nem kell tartanom, mert már nem tartjuk a kapcsolatot tegnap óta. Megbeszéltük, hogy többet nem beszélünk :( bár nagyon nehéz, de így lesz a legjobb. A csaj meg nem tudott arról, hogy még pár napja is velem találkozott az exem, szóval...Meg azt sem hogy beszéltünk vagy találkozgattunk. Mivel a volt barátom még véletlenül sem említette neki, titokban történt minden :(
2014. jan. 19. 10:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ilyenkor nehéz bármit is mondani, ami használna, úgyhogy ne haragudj, ha nagyon közhelyesnek érzed a dolgot. Igyekszem saját tapasztalat alapján segíteni, én is átéltem pont ugyanezt.


Próbáld meg úgy nézni a kapcsolatotokat, mint egy ajándékot. Szép volt, jó volt, rengeteget tanultatok belőle, felnőttetek érzelmileg, tudtok viselkedni egy párkapcsolatban, átéltetek igazi szerelmet - ezekkel a dolgokkal te mind gazdagodtál. Teljesen normális dolog, hogy az ember esetleg nem csak egy emberbe szerelmes egész élete során. Az első nagy szerelem sok mindent adhat, de nem feltétlenül kíséri végig az életeteket - ami nem is baj.


A másik része pedig az, hogy a volt párod már hónapok óta nem szerelmes beléd - ami miatt nem hibáztathatod, az ember nem tud magára erőszakolni olyan érzéseket, amik nem a sajátjai/már elmúltak. Ez számodra azt jelenti, hogy nem vagytok "egymásnak teremtve". Hidd el, fogsz találni olyan fiút, akivel ugyanígy vagy még inkább szerelmesek lesztek egymásba, és nem fog elmúlni.


A volt párod továbblépett, beleszeretett másba - ami szintén az élet rendje. Neked is jönnek majd mások, és biztos vagyok abban, hogy lesz köztük olyan, akibe te is bele fogsz szeretni. Tudom, ezek a tanácsaim sovány vigaszként szolgálnak számodra, de most tényleg nem tehetsz mást, mint hogy tudatosítod magadban, hogy a köztetek lévő kapcsolat véget ért, már nem fog soha úgy érezni, ahogy egykor. Elhiszem, hogy te még szereted őt, de egy idő után ennek is el kell múlnia, és tovább kell lépned neked is, találni fogsz mást.


Az pedig egyébként egy nagyon egyenes gesztus a sráctól, hogy elmondta neked, képben van egy új lány. Ez őszinteségre és tisztességre vall, becsüld meg, hogy egy ilyen férfivel kezdted a szerelmet és a párkapcsolatokat. De most már muszáj elengedned őt a szívedből. Talán segítene, ha egy ideig nem beszélgetnétek.


Remélem, sikerül túljutnod ezen!

20N

2014. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Minek beszélgettetek szakítás után? Nem elég az elválás fájdalma, még tovább is szívatod maagd, aztán meg itt nyavalyogsz :(
2014. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az fáj a legjobban, hogy a volt barátomat csak a külsőségek érdeklik mostanában, nagyon megváltozott belsőleg és külsőleg is. Az új lány ezerszer szebb tőlem és csinosabb. Az arca szinte tökéletes. És sajnos neki most már a külsőségek fontosak....:( Nem vagyok én sem csúnya, de hű de szép sem vagyok, és rájött, hogy "jobbra" vágyik.(érzem,hogy ez van a háttérben) De hát ez ellen nem tudok mit tenni.
2014. jan. 19. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:

5 A csaj meg nem tudott arról, hogy még pár napja is velem találkozott az exem,


Erre ne vegyél mérget. Minden nő tudja.

2014. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

8 Najó emberke, hagyjuk az Anderseni rizsát.


Tehát te vagy az új nőci, a szokásos ostoba előadás.


Kár volt rád egy percet is pazarolni.:D



Tudod mit mondott nekem egyszer egy olyan pasi akiért ezer nő omlott?:


A legcsúnyább nőm voltál és a világon téged szerettelek a kislányom után a legjobban.


Hát kb. ennyit számít a külső.

2014. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!