Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró, vagy elfogadh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, vagy elfogadható, hogy egy férfi élt halál ura, pedig a hívatása (i) nem erre predesztinálják?

Figyelt kérdés

Művész vagyok, szellemi szabad foglakozású és kereskedő.


Voltam vagyonőr is, éjaszaki őr legtöbbet, az alvás helyet olvasás mentén művelve. Mivel kamaszkoromban nőttem csak ki a diszlexiám olvasási nehézségét.


(Helyesírásom, minden eddig általam ismert diszlexiásnál makacsabban rontja, és tartja vissza a javulástól a helyesírásom. Itt mondjuk az 5-ös elméleti nyelvtan tudás nem sokat segít.)


Részben a vagyonőrségnek is köszönhetően, 100-nál is több verekedésben vettem rész 17 éves korom óta, 100+/3 nyerés és vesztés arányban. A három vesztés, egy köztisztviselő, egy elmebeteg csúszós felsőben - bár az inkább döntetlen, és egy suttyomba, verekedés közben belépő gázspray-vel wy idegen.


A lényeg ha valaki meg üt és nem szerettem, akkor ko., és utána én kezemben van a nyaka és az élete és ütőere.


Ez anyám engem és testvéreimet ért verés eredménye.


Amúgy pszichológus lezárta a kezelésem. Nem vagyok ön- és közveszélyes.


2014. ápr. 29. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogy jön ez a "Szerelem, szex » Párkapcsolatok" topic-hoz? már nem azért...
2014. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Jól van Szuperkatona, pihenj!
2014. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szuper katona, aki legyőzhetne az elmenekül.


Mosolygással közelítve ahhoz aki előbb szájba vágott, és meglepetésből kap kettőt mégis azért elég egyszerű, minden ráutaló jel nélkül.

2014. ápr. 29. 18:41
 4/12 A kérdező kommentje:
"Párkapcsolatok" - párkapcsolati jelölt esetén.
2014. ápr. 29. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom itt milyen arányod lenne.... de biztos sok nő örülne ilyen testőrnek :D bár lehet egy két Ko győzelem után kb egy fél megye akarna megölni kardokkal meg fejszével. :D így lehet nehezebb jó arányt összehozni.
2014. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"Amúgy pszichológus lezárta a kezelésem. Nem vagyok ön- és közveszélyes."


Ebben nem lennék olyan biztos.

2014. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
ha a nyakadra ülök a konyhakéssel mikor alszol, én is élet-halál ura vagyok. ne tömjénezd már magad ennyire, erre bárki képes.
2014. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kolosszus22 ***** válasza:
Jóvan, szerintem mennyé vissza kezelésre!
2014. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem tömjénezem magam, a sántasággal sem tömjénezi magát valaki. - ez is úgyan olyan isten verése. És a késes illető jól megmondta, pontosan olyan a helyzet, kiszolgáltatottak. Aki meg nem az felé úgy közelitek, hogy kórház és elzárás lesz belőle 100% eséllyel. - lehet mind kettő az ő javára, leüt és börtönbe ül.


Két kidobó is odébb ment, foglakoz vele te, aztán inkább elmentek, mert nem akartak börtönbe kerülni és leütni sem. Ráadásul fogalmuk nem volt, hogy mire számíthatnak, mert a félelem szikráját is kitudom zárni.


Személyiségzavarom van (amúgy a lakosság több mint felének van csak másfajta). Kevert - skizoid-kényszeres-dependens.

2014. ápr. 30. 04:43
 10/12 A kérdező kommentje:
istenverése*
2014. ápr. 30. 04:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!