Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze akartunk költözni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akartunk költözni, de visszaköltözött a szüleihez. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyelőre külön élünk a barátommal, mindketten nagyvárosban, saját lakást vettünk. Téma volt, hogy összeköltözünk. Ő nem akar hozzám, mert nem akar távol lenni a szüleitől.

Huszonkilenc éves a barátom, januárban költözött el a szülőktől a lakásába.

Majdnem öt éve, hogy együtt járunk.

Elkezdtem állást keresni ott hogy odaköltözzek, de most kiderült,hogy visszaköltözött a szüleihez,mert egyedül érzi magát. Így viszont nem úgy tűnik,hogy komolyan gondolná a közös életet.

Elgondolkodtam a szakításon,csak attól tartok, nem találnék jobb partnert. Volt valaki hasonló helyzetben?


2014. ápr. 29. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

" attól tartok, nem találnék jobb partnert."


Sok nő van hasonló helyzetben.

Egy kicsit így látatlanba is megértem a srácot.

Mi lesz ha összeköltözik veled, te meg mégis találsz egy jobb partnert.

2014. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már nem a szüleimnél lakom, ennyivel biztos jobb partner vagyok mint a párod.
2014. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy most veled akar lenni vagy anyucival.

Ha össze akartatok költözni, eleve nem értem minek ment vissza az anyukájához. Beszéljétek meg egymással, mit is akartok pontosan.

2014. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!